איך למכור באיביי עם מנוע החיפוש החדש – CASSINI

במהלך 2013 השיקה חברת איביי את מנוע החיפוש החדש שלה –  ‘CASSINI’,
מנוע חיפוש הנועד לספק לצרכנים חווית קנייה ממוקדת יותר, חוויתית יותר ומותאמת יותר לצרכיו ולהעדפותיו של הקונה, כאשר מטרתו הסופית היא להראות לקונה מוצרים אותם הוא רוצה, עוד אפילו לפני שהוא יודע בעצמו שהוא רוצה אותם.

מכאן, החוקים משתנים גם עבורנו, המוכרים!
ואם בעבר חשבנו שמספיק לדחוס כמה שיותר מילות חיפוש אקראיות בכותרת המוצר וכך הקונה ימצא את המוצר שלנו בקלות, היום מנוע החיפוש החדש מוזן ע”י מאגר עצום של נתונים שנאספו באיביי עם השנים שכוללים את מגמות השוק, העדפות הקונים, ביצועי המוכרים וכד’ ומשתמש בהם.

6 דרכים היכולות להגדיל את נראות דפי המכירה שלכם במנוע החדש:

1. המנוע החדש מחפש התאמת מילות מפתח ב-3 שדות:

א. בכותרת
ב. ב- ITEM SPECIFICS
ג. ב- 100 המילים הראשונות בתיאור דף המוצר.

ככל שמילות המפתח יופיעו יותר בשדות אלה, כך הדירוג בתוצאות החיפוש יהיה יותר גבוה ונקבל יותר צפיות למוצר.

2. לא מומלץ יותר לדחוס כמה שיותר מילות מפתח בכותרת ללא סדר הגיוני:
המנוע מתעדף מילות חיפוש רלוונטיות לקונה ובדקדוק נכון. השתמשו אך ורק במילות מפתח רוולנטיות עבור המוצר ובסדר שהקונה היה מחפש אותם.

3. המנוע החדש אוהב חשבונות “בריאים”:
חשבונות הכוללים מוניטין פידבק גבוה, TOP RATED SELLER, שירות לקוחות טוב, DSR גבוה, היסטוריית מחלוקות תקינה, זמני משלוח טובים ומענה מהיר ללקוחות ולתיקים שנפתחו.

4. דפי מכירה הכתובים בצורה ברורה:
טקסט מתומצת, ללא שגיאות, דקדוק או איות, טקסט ללא תיאורים ארוכים מידי שהקונה לא טורח לקרוא, גופן אחיד וגדול (עדיף שחור), יישור לשמאל (מותאם יותר לבעלי מכשירים ניידים) – בקיצור, קצר ולעניין.

5. יחס גבוה של צפיות לעומת מכירות:
צפיות רבות למוצר ללא מכירות יכולות להוריד את דירוגו ומיקומו בתוצאות החיפוש ולעומת זאת, מספר נמוך יותר של צפיות ממוקדות יותר יכול לתרום רבות למכירה.
המטרה לתת לקונה למצוא את המוצרים באופן אורגני יותר ולא לפזר קישורים מיותרים בפייסבוק, טוויטר וכד’, העלולים להביא לצפיות רבות ללא מכירות.

‘CASSINI’, המנוע החדש, מאד אוהב תנועה בחשבון. ככל שתעלו יותר מוצרים למכירה ותגרמו ליותר תנועה בחשבון כך המכירות שלכם ידורגו יותר גבוה בתוצאות החיפוש.

רוצים לעשות את הצעדים הראשונים שלכם במסחר באיביי אבל לא בטוחים מאיפה להתחיל? הכנו לכם קורס חינמי לחלוטין שיכניס אתכם ישר לעניינים:

על הכותב

מערכת האתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *