טיפים לבניית אתרי מסחר בשופיפיי

בשנים האחרונות שופיפיי נחשבת לפלטפורמה פופולרית למדי להקמת חנויות מסחר. אם גם אתם מעוניינים לבנות אתרי מסחר באמצעות הפלטפורמה – ריכזנו עבורכם מספר טיפים אשר יסייעו לכם.

דאגו לאיפיון מתאים

בעת השקת האתר דאגו לאיפיון מתאים. רצוי  לבחור נושא נחשב ואקטואלי על מנת שיהיה לכם קהל לקוחות רב אשר יגלה עניין במוצרים שלכם. בשלב הראשון חשוב מאד ללמוד אודות הלקוחות של האתר על מנת להבין את הרצונות שלהם בצורה טובה יותר. על מנת לכתוב את איפיון האתר, חשוב לגלות פרטים אודות הלקוחות על מנת לבחור את הנושא אשר ימשוך קהל רב.

נוסף על כך, הקפידו לעדכן ולמלא את החנות במוצרים ותיאורים שונים . אם מוצר מסוים נגמר, הקפידו לעדכן את כתובת הלקוח באמצעות כלי אוטומטי בשם OBERLO אשר יאפשר לכם עדכון מהיר.  מדובר בכלי הנחשב למילה האחרונה באתרי מסחר וכולל תמונות , תיאורים, ביצוע הזמנות ועוד.  הקפידו לספק כמה שיותר תמונות על המוצרים שלכם על מנת שקהל הלקוחות שלכם יבין בדיוק מה אתם מציעים לו.  על מנת לשמור על קהל הלקוחות שלכם הקפידו על שימוש ברשימת תפוצה- הוסיפו באתר אפשרות להשראת דואל על מבצעים והנחות. לקוחות אשר יכנסו ויקראו על מבצע מסוים, יבחרו לבצע רכישה.

פרמטרים חשובים לבחירת חברת  בניית אתרים בתחום המסחר

בשל העובדה כי מדובר באחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר יהיה עליכם לבחור את חברת בניית האתרים המקצועית ביותר אשר בידי צוות העובדים שלה ניתן להפקיד את בניית האתר. בבואכם לבחור חברת בניית אתרים בחנו את תיק העבודות של החברה על מנת לדעת האם יש בסיס להמשך העבודה או שמא יהיה עליכם לבחור חברה אחרת.  בחנו את הליך הבנייה של חנויות המסחר השונות החל מהשפה העיצובית ועד כמות הפרוייקטים. דבר נוסף בחנו את ההמלצות מטעם לקוחות החברה.  אל תהססו לעשות שימוש במספרי טלפון של לקוחות על מנת ליצור איתם קשר במטרה לשמוע חוות דעת. זכרו לאורך כל הדרך כי מדובר בחברה אשר תלווה אתכם לאורך בניית חנות המסחר שלכם ולכן בחנו כמה שיותר חברות על מנת לבדוק את ההיצע.

השקיעו בעיצוב החנות

ישנם לא מעט מחקרים לגבי צבעים והאופן בו הם משפיעים על קונים – רבים מגלים עניין בצבעים המעניקים להם תחושת בטחון ומניעים אותם לפעולה.  למעשה, בבחירת הצבעים ישנה התייחסות לאלמנט השיווק- יכולה להיות חנות מסחר מרהיבה למדי ,אך ללא פעילות שיווקית אף לקוח לא ידע על המוצרים השונים. לצורך כך, יש לפנות אל חברת שיווק אתרים אשר תסייע לכם בפעילות השיווקית אשר תכלול בין היתר פוסטים בעמוד פייסבוק ייעודי וכן כתיבת תכנים אודות המוצרים השונים על מנת להגדיל את הכמות המתעניינים בחנות ולגרום להם להפוך ללקוחות.

 

על הכותב

מערכת האתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *