כך תמכרו ממספר חשבונות eBay שונים

אם אחד זה טוב, שניים זה מצוין? כשאנחנו מדברים על המכירה ב-eBay, הקלישאה הזאת תופסת בשל כמה וכמה סיבות.

מכירה מכמה חשבונות eBay שונים בהחלט עשויה לשפר את המכירות שלכם!

קשה לדעת כמה מוכרים משתמשים בכמה חשבונות שונים, אך ברור כי שיטת מכירה זו נפוצה למדי. בעוד שכמה מוכרים עושים זאת מסיבה לגיטימית, אחרים עושים זאת מסיבות מפוקפקות יותר.

קיימים ב-eBay מוכרים המשתמשים בכמה חשבונות שונים למטרות הונאה, למרות אזהרות מפורשות של eBay. לדוגמא, מוכרים עשויים להשתמש בחשבון שני בכדי להקפיץ מעלה הצעות על הפריט שלהם. פעולה זאת נקראת  Shill Bidding, ו-eBay מזהירה נגדה. למעשה, eBay מגבילה את המוכרים מלבצע פעולה שכזאת ופועלת נגד אלה שבכל זאת מבצעים אותה.

מצד שני, קיימות סיבות לגיטימיות יותר להחזיק בכמה חשבונות eBay וענקית המכירות המקוונות שמחה לאפשר למשתמשים לעשות זאת, כל עוד הם לא מפרים את חוקי האתר.

סקירת המדיניות

קיימות סיבות רבות להחזקת יותר מחשבון eBay אחד. לדוגמא, משתמשים הרוצים לקנות ולמכור עשויים להפריד בין החשבונות. משתמשים אחרים העושים עסקים ב-eBay לעתים מעדיפים לנהל חשבונות נפרדים עבור קווי מוצר שונים.

גם אם יש לכם חשבון eBay אחד, וגם אם יותר, eBay מצפה מהמשתמשים לנהל את כל אחד מהחשבונות שלהם באופן הטוב ביותר, כך שיוכלו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של הקנייה והמכירה. סטנדרטים וחוקים אלה קשורים לביצוע העסקה, לסיכון ולפרקטיקות הטובות ביותר ועוזרים להבטיח חוויית קנייה ומכירה נעימה, חיובית ובטוחה ב- eBay.

eBay מצפה כי המשתמשים יפתרו את הבעיות מייד לאחר שהן מופיעות ומצפה מהמשתמשים לעקוב אחר הקווים המנחים להחזרת החשבון לדירוג גבוה, לפני המשך פעילות המכירה והקנייה עם חשבונות אחרים.

וודאו כי אתם ממלאים אחר חוקי האתר. במידה ולא תעשו זאת, תחשפו את עצמכם למגוון רחב של פעילויות נגד של eBay, כגון הטלת מגבלות על קנייה, מכירה ואפילו השעיית החשבון.

מספר חשבונות שונים מאפשרים לשמור על נישות שונות

הסיבה הפופולארית ביותר להחזקת כמה חשבונות eBay שונים היא הרצון להפריד בין קווי מוצר ונישות מוצר שונות.

מצד שני, חשוב לציין כי eBay אוסרת פתיחת כמה חשבונות במידה והמטרה היא לנצל את ההעלאות החינמיות שהיא מציעה. לכן, חשבו טוב טוב על המניעים שלכם לפתיחת כמה חשבונות ועל התאמתם לקווי המנחה של eBay.

הפרדת הקנייה והמכירה

האם קיימות סיבות בולטות נוספות להחזקת שני חשבונות? מספר מוכרים עשויים להיות זקוקים לכמה חשבונות במידה והם מוכרים לחו”ל. אחרים אוהבים להפריד בין פעילויות הקנייה והמכירה שלהם, בשל הצורך בסדר כלכלי, אך גם משום שמדובר באסטרטגיה מכירה- מוכרים זוכים במכירה פומבית ומייד מוכרים את הפריט עבור סכום גבוה יותר. המטרה באסטרטגיה זו היא לא להרגיז (או “להוציא את העיניים”) את המוכר המקורי.

כפי שניתן לראות, קיימות מספר סיבות טובות להחזיק בכמה חשבונות eBay. כל עוד אתם משחקים לפי הכללים, תוכלו לארגן את פעילויות הקנייה והמכירה שלכם, לחסוך עלויות העלאת פריטים
ולהיות הבעלים של שתי חנויות נישה שונות ומצליחות (ואפילו יותר).

אבל לצד היתרונות, קיימים גם כמה חסרונות. לדוגמא, ניהול של יותר מחנות אחת מוביל ליותר עבודה, למרות העובדה שלא מדובר בחנויות פיזיות. המיתוג, שיווק והניהול הפיננסי של כל חשבון מתבצעים בנפרד, דבר הגוזל אנרגיות וזמן רב. לבסוף, מכיוון שהחשבון החדש “מתחיל מאפס”, ייקח זמן לבנות עבורו מוניטין ודירוג גבוה.

כיצד לרשום חשבון שני?

במידה ואתם תוהים כיצד לפתוח חשבון נוסף ב- eBay, הדבר פשוט מאוד. לא תוכלו להשתמש באותה כתובת דואר אלקטרוני עבור החשבון החדש ולכן, הצעד הראשון הוא ליצור חשבון מייל חדש. לאחר מכן, השתמשו בכתובת המייל החדשה לצורך פתיחת חשבון ה-eBay החדש שלכם. הצעד הבא הוא לאשר את הזהות שלכם ולקשר את חשבון ה-PayPal שלכם לחשבון החדש (או ליצור גם חשבון PayPal חדש).
eBay מאפשרת לקשר עד שמונה חשבונות שונים לחשבון PayPal אחד, כל עוד לכל חשבון eBay יש כתובת מייל משלו.

על הכותב

צוות מרקורי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *