Banner-webBanner-mobile

מבחר פרויקטים

חברת מרקורי מספקת יעוץ וליווי ניהולי, עסקי ואסטרטגי לבעלי עסקים, חברות בעולם האיקומרס ושירותים עסקיים ומקצועיים לפיתוח, הקמה, השקה, ניהול, קידום ושיווק דיגיטלי של עסקים הפועלים בפלטפורמות מסחר מתקדמות.

פרויקט ליראק

חברת מעבדות ליראק חרתה על דגלה, מאז הקמתה ב-1975, להימצא בחזית הטכנולוגית וליישם פיתוחים דרמו-קוסמטיים להגנה ולטיפוח העור. החברה שוקדת ומטמיעה בהצלחה את החידושים האחרונים בתחום רפואת העור לשדה הקוסמטיקה המקצועית, ומציעה ללקוחות החברה מוצרים חדשים ויעילים, פרי פיתוח חדשני לתיקון ולמניעת פגעי הזמן בעור הפנים והגוף.

צוות המומחים של חברת מרקורי הקים מחדש את אתר ליראק הישראלי על פלטפורמת המסחר שופיפיי, הפרוייקט כלל את שלב האיפיון, עיצוב תוך כדי שמירה הדוקה על השפה והנראות של האתר הבינלאומי, הסבה ושיפור התכנים, ושילוב אפליקציות שופיפיי מתקדמות לניהול יעיל ועצמאי של האתר החדש ע”י צוות ליראק.

שירותים : הקמת אתר איקומרס – איפיון, עיצוב והקמה מחדש של האתר הישראלי על פלטפורמת שופיפיי/Shopify 

אני רוצה להחמיא על השירות היעילות ותמיכה של מרקורי…ביצעתם את העבודה בצורה יסודית, מהירה עם ראש גדול. התמיכה, שיעורי הלמידה היו יעילים, פשוטים להבנה ונוחים לפי תווך השעות שאני ביקשתי ומאד הגונים מבחינת בנק שעות מומלץ. הבנתם את כל מה שביקשתי להוסיף, לשנות או בקשות מיוחדות. בהחלט אמליץ וממליצה לחברות לעבוד איתכם.

בברכה,

ברברה למפל, מנכ”ל ליראק ישראל

פרויקט חדקרן

חדקרן בית השראה הוקמה במקור כחדקרן הוצאה לאור בשנת 2011 על ידי טליה חלמיש ואסף פרסיה, במטרה להוות מנוע תרבותי המציע לקורא תכנים איכותיים בנושאי אמנות, חינוך ומודעות עצמית. בשנת 2018, מתוך רצון להתרחב ולהביא השראה במדיומים מגוונים חדקרן הפכה לבית השראה.

לקראת ההתרחבות והמיתוג מחדש של חדקרן בוצעה עבודת אבחון עסקי במתודולוגיית Re-Start-Up לעסקים ע”י סיון יעקב מחברת מרקורי.

עבודת האבחון כללה סקירה עסקית של כל התהליכים העסקיים, מיפוי כל הנכסים הדיגיטליים בחברה, ניתוח מתחרים ומגמות השוק בתחום ההוצאה לאור לצורך גיבוש תוכנית אסטרטגית להמשך צמיחה. התוכנית האסטרטגית הובילה למיתוג ומיצוב מחדש, בניית התשתית למעבר מלא לעולם המסחר האלקטרוני ופיתוח תהלכי שיווק מתקדמים עם מיקוד בשיווק באמצעות תוכן.

 

שירותים: 

 1. Re-Start-Up  עסקי – אבחון עסקי, סקירה עסקית, המלצות לשיפורים בכל הבטי הניהול בחברה, והמלצות על כיוונים אסטרטגיים להמשך צמיחה.
 2. טרנספורמצייה לדיגיטל ומעבר למסחר אלקטרוני – ייעוץ וליווי בפיתוח ויישום אסטרטגייה לטרנספורמציה דיגיטלית והרחבת האיקומרס
 3. הקמת אתר איקומרס – איפיון וליווי הקמת אתר איקומרס מתקדם על פלטפורמת – WordPress / Woo Commerce
 4. שיווק באמצעות תוכן – פיתוח ויישום האסטרטגייה השיווקית אשר מתבססת בעיקרה על שיווק באמצעות תוכן.
 5. ייעוץ וליווי עסקי – עד היום, המשך יישום האסטררטגייה העסקית והשיווקית של החברה

“אנחנו שמחים להמליץ על סיון יעקב ועל חברת מרקורי. סיון ולאחרונה גם צוות מרקורי מלווים אותנו קרוב ל- 4 שנים, הליווי החל בעבודת אבחון עסקי מאוד יסודית שהקיפה את כל ההבטים העסקיים בחברה, העבודה כללה סקירה עסקית, המלצות לשיפורים תפעוליים בטווח המיידי והבנוני, גיבוש כיוונים אסטרטגיים לצמיחה עם דגש ועדיפות גבוהה וברורה לטרנספורמציה לדיגיטל ומעבר מלא לאיקומרס. לאחר סיום עבודת האבחון העסקי, סיון המשיך לייעץ וללוות אותנו ביישום ההמלצות, באיפיון אתר הסחר החדש, בחירת הפלטפורמה והחברה שתפתח ותקים את האתר החדש. העברת הפוקוס של החברה לשיווק באמצעות תוכן, ומכירות ב- ONLINE ישירות ללקוחות הקצה, הגדילו את היקף ההכנסות במאות אחוזים. גם כיום אנחנו ממשיכים להיעזר בקורסים ובכלים הניהוליים והשיווקיים שמפותחים ומשווקים בחברת מרוקרי.

לסיון ולצוות מרקורי תרומה ישירה ומשמעותית בהתפתחותה ובהמשך הצמיחה של חדקרן בשנים האחרונות.”

טלייה חלמיש ואסף פרסיה , מייסדים ומול”ים של חד קרן בית השראה 

פרויקט הדר זוהר

הדר זוהרבית הספר לזוגיות מעשית, הוקמה במטרה לעזור וללמד אנשים וזוגות במציאת ושיפור זוגיות. לקראת התרחבות וגדילה לקחה הדר את יעל גלזר מחברת מרקורי ליעוץ העסקי ואסטרטגי, עבודה שכללה סקירה עסקית יסודית ומקיפה, מיפוי התהליכים העסקיים, וכיוונים אסטרטגיים להמשך הצמיחה. יחד בשנת 2021 בוצע שינוי במיצוב החברה – מ-“מאמנת אישית” ל-“בית ספר לזוגיות מעשית”, התהליך כלל מעבר לחברה בע”מ, פיתוח והשקה של תוכנית להכשרת מאמנים למציאת זוגיות ולשיפור זוגיות, פיתוח והשקה של קמפיין לשיווק ומכירות מבוסס וובינר ובניית אסטרטגייה למעבר מלא למסחר אלקטרוני.

שירותים: 

 1. ייעוץ וליווי עסקי– בנייה ויישום אסטרטגיה עסקית ושיווקית של החברה.

“אני שמחה להמליץ על יעל ועל חברת מרקורי. מחודש לחודש ההכנסות גדלו, ואחרי שלושה חודשים כבר הוכפלו וזה לא היה מקרי, זה לגמרי הפך לשיטה סדורה ומנוהלת היטב שמוכיחה את עצמה מחודש לחודש כל פעם מחדש. שינוי התפיסה, המחשבה, הרחבת ההסתכלות, האמונה והשיטה שיעל הכניסה כל אלו הביאו את השפע הכללי והכלכלי״

הדר זוהר, מייסדת ומנכ״לית בית ספר לזוגיות מעשית 

פרויקט מגנוליה

רשת מגנוליה הוקמה בשנת 1996 וכיום מונה מעל 100 סניפים בפריסה בינלאומית, בישראל ובפורטוגל. בכל רגע נתון ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת למעלה מ-1,500 תכשיטים שונים יחודיים. הרשת עובדת עם מיטב מעצבי ומעצבות התכשיטים במטרה ליצור קולקציה רחבה ומסקרנת המאופיינת בחידושים אופנתיים, שיקוף טרנדים בינלאומיים ועיצובים מיוחדים.

כחלק מצמיחה של הרשת, בוצע אבחון עסקי במתודולוגית Re-Start-Up לעסקים ע”י סיון יעקב מחברת מרקורי, עבודת האבחון כללה סקירה עסקית של כל התהליכים העסקיים, המלצות לכיוונים אסטרטגיים להמשך הצמיחה כולל המלצה ויישום תוכנית לטרנספורמציה דיגיטלית בדגש על מעבר מלא למסחר אלקטרוני.

שירותים: 

 1. Re-Start-Up  עסקי – אבחון עסקי, המלצות לשיפורים בכל הבטי הניהול בחברה, והמלצות על כיוונים אסטרטגיים להמשך צמיחה.
 2. טרנספורמצייה לדיגיטל ומעבר לאיקומרס – פיתוח ויישום אסטרטגיית מעבר מלא לאיקומרס
 3. הקמת אתר איקומרס – איפיון וליווי הקמת אתר איקומרס מתקדם על פלטפורמת מג’נטו 
 4. ייעוץ וליווי עסקי – ייעוץ וליווי ביישום אסטרטגיית החברה בכלל, המעבר למסחר אלקטרוני והטמעת האתר ותהליכים עסקיים חדשים בחברה

“סיון הוא אחד כזה שיודע לקחת עסקים בקשיים, לצלול לתוך התזרים, עם בעלי המניות והבנק, ומשם הוא מתחיל לגעת איתך בדברים שאתה צריך לגעת, גם אם עד עכשיו כמנהל, נמנעת.”

סיון הגיע אלינו דרך קרן מרקסטון כדי לתת ייעוץ לחברה. בשלב ראשון הוא עשה עבודת מיפוי ושיקוף של המצב העסקי בחברה, אשר סוכמה והוצגה כסקירה עסקית מדוייקת למועצת המנהלים. בהמשך סיון ביצע אבחון יסודי ומקיף, הסקת מסקנות והמלצות לשיפורים בהיבטים התפעוליים, והמלצות לכיוונים אסטרטגיים להמשך צמיחה. יחד קבענו מה יהיו מנועי הצמיחה החדשים של החברה. גיבשנו ובנינו תוכנית אסטרטגית לטרנספורמציה  דיגיטלית של החברה בדגש על מעבר מלא למסחר אלקטרוני שכלל בניית אתר מתקדם למכירת מוצרי החברה ב- Online  שעובד מצוין בכל החברות הבנות בישראל ובחו”ל. סיון היה זה שליווה את צוות ההקמה, הן ברמה האסטרטגית והן ברמה האופרטיבית, ובהמשך סייע וליווה את תהליך ההטמעה בכל החברה. סיון ואני עבדנו בצמידות מאד גדולה. הוא משקיע שעות רבות כולל נסיעות לחו”ל, “מפשיל שרוולים כשצריך” ויודע להביא יועצים מתאימים מתחומים ספציפיים, ולתת ייעוץ גם למועצת המנהלים.

סיון מגיע עם הרבה ניסיון כיועץ. כמנהל, תמיד טוב לשמוע מישהו מחוץ לארגון, וסיון הוא אחד כזה שיודע לקחת עסקים בקשיים, לצלול לתוך התזרים, עם בעלי המניות והבנק, ומשם הוא מתחיל לגעת איתך בדברים שאתה צריך לגעת, גם אם עד עכשיו כמנהל, נמנעת.

תומר רייזברג – מנכ”ל מגנוליה

פרויקט מכללת פרס

המרכז האקדמי פרס הינו מוסד ייחודי בנוף האקדמיה הישראלית, המוביל במצוינות אקדמית ובליווי הסטודנטים באופן אישי עד הקריירה.

המרכז מציע תוכניות לימוד גמישות וייחודיות, סגל אקדמי מעולה, ושם לעצמו מטרה להוות בית חם ל-5,700 הסטודנטים הלומדים בו. 

בשיתוף פעולה בין מרקורי למכללת פרס פותחו מספר תוכניות הכשרה בהתאמה מלאה למגמות בעולם האיקומרס ולצרכים של הסטודנטים במסלולי תואר ראשון ושני במנהל עסקים.

הכשרות לאירגוניםשירותי פיתוח והדרכה למוסדות לימוד וחברות:

שלום רב,

שמחה להמליץ על יעל גלזר ועל חברת מרקורי.

התחלנו את שיתוף הפעולה לפני כשנתיים ומאז שיתוף הפעולה מתהדק ומתפתח.

יחד עם יעל גלזר וחברת מרקורי נבנה קורס ייחודי, מקצועי ועדכני העוסק באי-קומרס. הקורס אהוב מאוד על הסטודנטים ובעל ערך עבורם.

מעבר לפאן המקצועי נעים לשתף פעולה עם יעל גלזר וחברת מרקורי, כל בקשה נענת באופן מלא (ואף מעבר לכך). 

ד״ר טלי תאני-הררי, ראש החוג לתואר שני MBA, בית הספר למנהל עסקים, המרכז האקדמי פרס

פרויקט אל על

חברת אל על פנתה אלינו להקמת מערך לימודי להקמת חנות אינטרנטית באמזון ובאיביי, המותאם לנוסעים בטיסות אל על. שני הקורסים שולבו בהצלחה רבה במערך התוכן של חברת אל על והוא נגיש כיום לנוסעי אל על.

שירותים: הכשרות לאירגוניםשירותי פיתוח והדרכה למוסדות לימוד וחברות:

התחלנו את שיתוף הפעולה עם יעל גלזר וחברת מרקורי (גלזר הדרכה) לפני מספר שנים, חברת מרקורי יצרה תוכניות הדרכה מקצועיות באיביי ואמזון שפותחו במיוחד למערכת התוכן במטוסי אל על ובהתאמה מלאה לצרכיהם, ממנה נהנים נוסעי אל על.
אנו מעריכים את הגישה הרצינית, המקצועית ואת השירות המסור.
הצוות המקצועי של מרקורי התיחס לבנית התוכניות ברצינות רבה והתאים אותה באופן מלא כך שיוכלו לשרת את הנוסעים בזמן הטיסה.

בברכה,

טל קלדרון, מנהל התוכן, המדיה והאינטרנט בטיסה. אל על, נתיבי אוויר לישראל

 

 

ממליצים

התחלנו את שיתוף הפעולה עם יעל גלזר וחברת מרקורי (גלזר הדרכה) לפני מספר שנים, חברת מרקורי יצרה תוכניות הדרכה מקצועיות באיביי ואמזון שפותחו במיוחד למערכת התוכן במטוסי אל על ובהתאמה מלאה לצרכיהם, ממנה נהנים נוסעי אל על. אנו מעריכים את…

קראו עוד
טל קלדרון, מנהל התוכן, המדיה והאינטרנט בטיסה. אל על, נתיבי אוויר לישראל | הכשרות לארגונים
ברברה

אני רוצה להחמיא על השירות היעילות ותמיכה של מרקורי…ביצעתם את העבודה בצורה יסודית, מהירה עם ראש גדול. התמיכה, שיעורי הלמידה היו יעילים, פשוטים להבנה ונוחים לפי תווך השעות שאני ביקשתי ומאד הגונים מבחינת בנק שעות מומלץ. הבנתם את כל מה…

קראו עוד
ברברה למפל מנכ״ל ליראק ישראל | שירותי הקמת אתר בשופיפיי
תומר

גיבשנו ובנינו תוכנית אסטרטגית לטרנספורמציה דיגיטלית של החברה, כולל מעבר מלא למסחר אלקטרוני, התוכנית כללה בניית אתר איקומרס מתקדם למכירת מוצרי החברה ב- Online  שעובד מצוין בכל החברות הבנות בישראל ובחו”ל

קראו עוד
תומר רייזברג | מנכ"ל רשת מגנוליה
אסף וטליה

לסיון ולצוות מרקורי תרומה ישירה ומשמעותית בהתפתחותה ובהמשך הצמיחה של חדקרן בשנים האחרונות…

קראו עוד
טליה חלמיש ואסף פרסיה | מייסדים ומול"ים של חדקרן בית השראה
שני יחיאל

…התהליך הכי הכרחי שיכולתי לעבור שבסופו הטיס אותי ליעדים כלכליים ושפע אינסופי לארגון שלי…

קראו עוד
שני יחיאל | בעלים של מסעדות שישי ויפו בברלין גרמניה
2

היום החברה יציבה יותר, בצמיחה קבועה ואני מודה ליעל וצוות מרקורי על הדרך שעשינו……

קראו עוד
אנה ברודי | מנכ"ל אמבסדורס שיווק שותפים לחברות
1

מחודש לחודש ההכנסות גדלו, ואחרי שלושה חודשים כבר הוכפלו וזה לא היה מקרי…..

קראו עוד
הדר זוהר | מייסדת ומנכל"ית בית הספר לזוגיות מעשית
טלי תאני

יחד עם יעל גלזר וחברת מרקורי נבנה קורס ייחודי, מקצועי ועדכני העוסק באי-קומרס. הקורס אהוב מאוד על הסטודנטים ובעל ערך עבורם.

קראו עוד
ד”ר טלי תאני-הררי | ראש החוג לתואר שני, בית הספר למנהל עסקים, המרכז האקדמי פרס

בעלות עסקים חרדיות הן קהל שנושא המכירות כמו גם העסקת עובדי מכירה והדרכתם מהווה עבורן אתגר לא קטן. ההדרכה של יעל הייתה מקצועית וענתה על הצורך באופן מושלם. היא באה לתמך, להאב שלנו בבנין שערי העיר, והביאה איתה בשורה – והמשתתפות בתכנית אמרו…

קראו עוד
תמך | שותפים עסקיים
לוגו אורט

“מעריכים את הגישה הרצינית והיכולת המקצועית הגבוהה, הן ברמת התוכן והן ברמה הפדגוגית”.

קראו עוד
אורי שחם | שותפים עסקיים
אריאל אורבוך

לעבוד עם יעל זה פשוט להיות מוקף בסטנדרטים הכי גבוהים שיש – מקצוענות, דייקנות, ניסיון עשיר, תשומת לב לפרטים הקטנים ולא פחות חשוב – כיף וצחוקים לאורך כל הדרך.

קראו עוד
אריאל אורבוך | שותפים עסקיים
אמיר הרדוף

“בעיניי, המפתח של שותפות טובה היא ראייה משותפת של מטרה גדולה, יחד עם ידיעה שכל שותף מחויב לחלוטין ויעשה הכל להצלחת השותפות…אני מאחל שותפה כמו יעל לכל מי שההצלחה שלו ושל תלמידיו חשובה לו”

קראו עוד
אמיר הרדוף | שותפים עסקיים
גיל אורלי

תודה לך יעל יקרה, על שנים של שיתוף פעולה פורה כמומחית לאיקומרס בתכנית ‘סוד הכסף ליצירת ביטחון וחופש כלכלי’

קראו עוד
גיל אורלי | שותפים עסקיים

שירותים עסקיים ומקצועיים שיכולים לעניין אתכם

  לא בטוחים מה השירות שמתאים לכם? השאירו פרטים ונשמח לייעץ ולעזור

  מאמרים חשובים

  Woman,Creating,Her,Own,Products,Online,By,Using,Print,On
  איקומרס

  11 דברים קריטיים שאתם חייבים לודא כדי שהאתר ימכור

  קראו עוד
  a2
  איקומרס

  מפיילוט ל-Sold Out – פיתוח מוצרים למכירה בחנות אינטרנטית בשיטת הסטרטאפ הרזה

  קראו עוד
  Workplace Workspace Wooden Table Document Concept
  איקומרס

  למה רשימת דיוור הכרחית כחלק מאסטרטגיית תוכן של אתר איקומרס?

  קראו עוד
  Friends shopping online via tablet
  איקומרס

  איך לתכנן את החנות האינטרנטית שלכם

  קראו עוד
  Happy hispanic teen girl using laptop computer sitting on sofa at home.
  איקומרס

  הסוד לבנית קטגוריות חכמות בחנות האינטרנטית שלך

  קראו עוד
  Meditation
  ניהול עסקי

  מדיטציה לשפע כלכלי – התהליך השלם להכנסת תרגול מדיטציה לשפע כלכלי לחייך

  קראו עוד
  Online shopping website
  איקומרס

  בניית אתר מכירות – כל מה שאתם חייבים לדעת לפני הקמת החנות שלכם

  קראו עוד
  3d-rendering-shopping-cart-abstract-geometric-composition
  איקומרס

  10 השלבים החכמים במעבר למסחר אלקטרוני (איקומרס)

  קראו עוד
  Smiling businesswoman writing in planner
  ניהול עסקי
  איקומרס

  כמה זמן לוקח לכתוב תוכן שיווקי שימכור באתר?

  קראו עוד
  laptop with linkedin website on screen on work desk at office
  ניהול עסקי
  איקומרס

  האם לפרסם מחירים באתר? הטעות הגדולה שעסקים עושים

  קראו עוד
  Relaxing with meditation
  מיינדסט עסקי
  ניהול עסקי

  מדיטציה להרגעה ובהירות מחשבתית – כלים וטכניקות יומיומיות לאנשים עסוקים

  קראו עוד
  Meditation
  מיינדסט עסקי
  ניהול עסקי

  מדיטציה לאנשים עסוקים – כל הטכניקות שיעזרו לכם להרגע גם בתוך לו״ז צפוף

  קראו עוד
  what-is-your-plan-hit-the-target-audience-target-2021-10-02-14-32-43-utc
  וובינר
  ניהול עסקי

  2 השיטות החכמות להביא קהל לוובינר

  קראו עוד
  upset-married-girl-lying-on-bed-crying-while-takin-2021-09-03-17-23-54-utc
  וובינר
  ניהול עסקי

  הסיבה האמיתית בגללה הוובינר שלך נכשל ואיך להתגבר עליה

  קראו עוד
  Math teacher giving virtual lecture to students
  וובינר
  ניהול עסקי

  האם וובינר מתאים למוצר שלי? והאם וובינרים מתאימים לכל סוגי המוצרים?

  קראו עוד
  A girl is communicating via video call with classmates on laptop at home
  וובינר
  ניהול עסקי

  מה ההבדל בין וובינר לזום?

  קראו עוד
  Laptop on table in meeting room of office workspace.
  וובינר
  ניהול עסקי

  התשובה הכואבת: האם וובינר מכירה תמיד מוכר?

  קראו עוד
  Student watching webinar
  וובינר
  ניהול עסקי

  למה וובינרים ארוכים או קצרים נועדו לכשלון וכמה זמן וובינר מעולה צריך להמשך?

  קראו עוד
  beautiful thoughtful woman in headphones watching webinar on laptop in cafe
  וובינר
  ניהול עסקי

  כמה זמן לוקח לבנות וובינר מכירה מעולה?

  קראו עוד
  young-teacher-paying-attention-her-students-while-having-some-coffee
  וובינר
  ניהול עסקי

  מהו וובינר מכירתי?

  קראו עוד
  product-package-boxes-shopping-bag-cart-with-laptop-online-shopping-delivery-concept
  איקומרס

  שופיפיי או וורדפרס: היכן כדאי להקים חנות איקומרס?

  קראו עוד
  Colorful,Yellow,Background,With,Stationary,,Donut,,Smart,Phone,Mock-up,Woman's
  ניהול עסקי

  למה קשה לנו להניע פעולות עסקיות ואנחנו נתקעים גם כשאנחנו צריכים לזוז?

  קראו עוד
  הפסיכולוגיה של דפי המכירה
  ניהול עסקי

  הפסיכולוגיה של דפי המכירה – כללי זהב לכתיבת דפי מכירה טובים

  קראו עוד
  מה למכור באיביי
  איקומרס
  איביי

  איך לבחור מה למכור באיביי?

  קראו עוד
  מה למכור בעסק האלקטרוני
  איקומרס

  מה תמכרו בעסק האלקטרוני שלכם? יש לנו רעיון מצוין

  קראו עוד
  קנייה באיביי
  איקומרס
  איביי

  המדריך השלם לקנייה נכונה ב-eBay

  קראו עוד
  1מספר חשבונות איביי
  איקומרס
  איביי

  שאלות ותשובות באיביי – פתיחת מספר חשבונות

  קראו עוד
  מספר חשבונות איביי
  איקומרס
  איביי

  כך תמכרו ממספר חשבונות eBay שונים

  קראו עוד
  עליבאבא שירות הזמנות
  ניהול עסקי

  עליבאבא משיקה שירות לבדיקת הזמנות

  קראו עוד
  טעויות של מתחילים באיביי
  איקומרס
  איביי

  מהן הטעויות השכיחות של סוחרים מתחילים באיביי?

  קראו עוד
  Seller Hub
  איקומרס
  איביי

  נעים להכיר: סלר האב – Seller Hub

  קראו עוד
  סיון מוכרת באיביי
  איקומרס
  איביי

  סיון מכרה באיביי ב- 11,038.26 ש”ח ב-4 חודשים בלבד וללא נסיון

  קראו עוד
  Seller Hub
  איקומרס
  איביי

  איך למכור באיביי עם מנוע החיפוש החדש – CASSINI

  קראו עוד
  ספקים סיניים
  איקומרס

  להבין את הספק הסיני: איך לגשר על פערי שפה ותרבות

  קראו עוד
  מוצרים למכור באיביי
  דרופשיפינג
  איקומרס
  איביי

  מהם שלושת הצעדים למציאת מוצרי דרופשיפינג למכירה באיביי?

  קראו עוד
  כתיבת כותרת לאיביי
  איקומרס
  איביי

  [איך למכור באיביי] כך תכתבו כותרת מוכרת

  קראו עוד
  טיפים לשיפור דף המכירה
  איקומרס
  איביי

  כיצד לשפר את דף המכירה באיביי להגדלת המכירות?

  קראו עוד
  Rectangle@2x-1440x574
  איקומרס
  איביי

  50 סודות שחייבים לדעת כדי להרוויח באיביי

  קראו עוד
  איביי מכסת מכירות
  איקומרס
  איביי

  איביי מציבה לכם מכסת מכירות? 5 שיטות וטריקים שעובדים כדי להגדיל אותן

  קראו עוד
  Three white arrows pointing in different directions on gray asph
  איקומרס
  שופיפיי
  אמזון
  איביי

  איך לבחור את פלטפורמת המסחר הנכונה בשבילך – איביי, שופיפיי או אמזון?

  קראו עוד
  -1איביי
  איקומרס
  איביי

  שתי הטעויות הכי גדולות שעושים הסוחרים באיביי ואיך לפתור את שתיהן ולהכניס כסף אמיתי (לא לעצלנים)

  קראו עוד
  עוזר וירטואלי באיביי
  איקומרס
  אמזון
  איביי

  שאני אכתוב דף מכירה?! העסקת עוזר וירטואלי תפנה לכם המון זמן יקר

  קראו עוד
  איך מתחילים באיביי
  איקומרס
  איביי

  איביי – איך יוצאים לדרך?

  קראו עוד
  טיפים לפרודוקטיביות
  ניהול עסקי

  איך להיות פרודוקטיבי: טיפים שיעזרו לך לעשות יותר בפחות זמן

  קראו עוד
  דילים-לאיביי
  איקומרס
  איביי

  קונים באיביי? הדילים הכי שווים חומקים לכם מתחת לאף!

  קראו עוד
  מסחר אלקטרוני באינטרנט
  ניהול עסקי

  מסחר אלקטרוני באינטרנט – אילו אפשרויות קיימות וממה להתחיל?

  קראו עוד
  איקומרס
  איביי

  איך לתמחר את המוצרים בחנות האינטרנטית שלך ולהרוויח?

  קראו עוד
  השעיית חשבון איביי
  איקומרס
  איביי

  סגירה והשעיית חשבון באיביי – איך להימנע ומה לעשות אם זה קורה

  קראו עוד
  הפרת זכויות יוצרים באיביי1
  איקומרס
  איביי

  בוקר טוב, הליסט שלך הוסר: הפרת זכויות יוצרים באיביי

  קראו עוד
  איקומרס
  אמזון
  איביי

  ידעתם שאפשר למכור באיביי, ולהחזיק את המלאי באמזון?

  קראו עוד
  דפקטים באיביי
  איקומרס
  איביי

  איך “להסביר” לאיביי שאתם מוכרים מעולים, ולנצח את מערכת הדפקטים של איביי?

  קראו עוד
  מוצרים מישראל למכירה באיביי
  איקומרס
  איביי

  אילו מוצרים ישראליים נמכרים הכי הרבה באיביי?

  קראו עוד
  ניהול עסקי
  איקומרס
  שופיפיי
  אמזון
  איביי

  מהן הסיבות הטובות לכך שכשמתחילים לסחור, עדיף לעשות זאת בשוק האמריקאי?

  קראו עוד
  להגדיל את אחוז הרווחיות באיביי
  איקומרס
  איביי

  4 שיטות ודרכים להגדיל את אחוז הרווחיות באיביי

  קראו עוד
  ספקי דרופשיפינג
  דרופשיפינג
  איקומרס
  איביי

  אוצר של ספקי דרופשיפינג – איפה הוא ואיך נשתמש בו?

  קראו עוד
  11ספקי דרופשיפינג
  דרופשיפינג
  איקומרס
  איביי

  [דרופשיפינג] אוצר של ספקים מחכה לכם במקומות קרובים ולא צפויים

  קראו עוד
  דרופשיפינג הנהלת חשבונות
  דרופשיפינג
  איקומרס
  איביי

  הנהלת החשבונות של דרופשיפינג

  קראו עוד
  איקומרס
  איביי

  פטור מס על יבוא אישי עד 1200 ₪ – איך זה עובד?

  קראו עוד
  Candid shot of young American man and woman dressed casually feeling stressed while managing finances in kitchen together, calculating expenses, paying utility bills online on laptop computer
  איקומרס

  מונחים שחייבים להכיר בתחום המכירות והשיווק באינטרנט – חלק ב’

  קראו עוד
  Candid shot of young American man and woman dressed casually feeling stressed while managing finances in kitchen together, calculating expenses, paying utility bills online on laptop computer
  איקומרס

  מונחים שאתם חייבים להכיר בתחום המכירות והשיווק באינטרנט – חלק א’

  קראו עוד
  229
  איקומרס
  איביי

  יש לך 3-7 שניות לזכות בתשומת הלב של הלקוח: כיצד לצלם תמונה שמוכרת

  קראו עוד
  Candid shot of young American man and woman dressed casually feeling stressed while managing finances in kitchen together, calculating expenses, paying utility bills online on laptop computer
  איקומרס
  איביי

  מדריך הקניה בעלי אקספרס

  קראו עוד
  מכירה פומבית
  איקומרס
  איביי

  הצעד הלא-הגיוני שהופך בסטה בשוק לאימפריה כלכלית

  קראו עוד
  מוצרים למכור בקיץ
  איקומרס
  איביי

  העונה החמה – איך למכור באיביי טוב יותר בתקופת הקיץ

  קראו עוד
  Woman,With,Padded,Envelope,And,Parcels,On,Floor
  איקומרס
  איביי

  איך לגרום ללקוחות באיביי לחזור ולרכוש מכם שוב

  קראו עוד
  מכירה פומבית או ישירה
  איקומרס
  איביי

  מכירה פומבית או מכירה ישירה – איך עדיף למכור באיביי?

  קראו עוד
  מוצרים לכריסמס
  איקומרס
  איביי

  מוצרים חמים למכירה בחג המולד

  קראו עוד
  שאלות ותשובות איביי copy
  איקומרס
  איביי

  שאלות ותשובות באיביי – מכירת מוצרים

  קראו עוד
  שאלות ותשובות איביי copy
  איקומרס
  איביי

  שאלות ותשובות באיביי – PayPal

  קראו עוד
  שאלות ותשובות איביי copy
  איקומרס
  איביי

  שאלות ותשובות באיביי – בעיות מול לקוחות

  קראו עוד
  דרופשיפינג
  דרופשיפינג
  איקומרס
  איביי

  דרופשיפינג – שאלות ותשובות

  קראו עוד
  שאלות ותשובות איביי copy
  איקומרס
  איביי

  שאלות ותשובות באיביי – מידע כללי ב-ebay

  קראו עוד
  מאמרים לבלוג
  איקומרס
  איביי

  איביי – שאלות ותשובות בנושא משלוחים

  קראו עוד
  שאלות ותשובות איביי copy
  איקומרס
  איביי

  מהם הצעדים הראשונים באיביי – שאלות ותשובות

  קראו עוד
  שאלות ותשובות איביי copy
  איקומרס
  איביי

  שאלות ותשובות באיביי – נושא: Global Shipping Program

  קראו עוד
  שאלות ותשובות איביי copy
  איקומרס
  איביי

  שאלות ותשובות – נושא: מכירה בזירות בינלאומיות ב-ebay

  קראו עוד
  שאלות ותשובות איביי copy
  איקומרס
  איביי

  שאלות ותשובות באיביי – נושא: לאחר סיום המכירה

  קראו עוד
  שאלות ותשובות איביי copy
  איקומרס
  איביי

  שאלות ותשובות – נושא: דף המכירה ב-ebay

  קראו עוד
  Vintage,Wall,Full,Of,Radio,Boombox,Of,The,80s
  איקומרס
  איביי

  נישה מיוחדת באיביי – ציוד אודיו וינטג’: רסיבר סטריאו, טייפ סלילים

  קראו עוד
  איך למכור באיביי מוצרים מספקים
  איקומרס
  איביי

  איך למכור באיביי מוצרים מספקים?

  קראו עוד
  Aromatic,Perfume,Bottles,On,White,Wooden,Desk,At,Wooden,Background
  איקומרס
  איביי

  בשמים משומשים: נישה מדהימה כל השנה

  קראו עוד
  שליחת מוצרים שבירים
  איקומרס
  אמזון
  איביי

  כיצד לארוז ולשלוח פריטים שבירים?

  קראו עוד