שאני אכתוב דף מכירה?! העסקת עוזר וירטואלי תפנה לכם המון זמן יקר

במהלך השנים נתקלתי בכמה נושאים שחזרו על עצמם, אשר היו התשובה שאנשים סיפקו לשאלה “מדוע אינך מתחיל לסחור באיביי?”

 • הם חוששים מכך שלא יהיה להם מספיק זמן פנוי לצורך העיסוק במסחר
 • הם אוהבים את העבודה שלהם וחוששים שיאלצו להתמקד אך ורק במסחר
 • הם חוששים שהעיסוק החדש יגזול את כל זמנם הפנוי

ובאמת, ראיתי כיצד רבים נמנעים מכניסה אל עולם המסחר באינטרנט מהסיבות הללו בדיוק. ישנם אנשים אשר כלל אינם מבצעים את פסיעתם הראשונה בעולם המסחר באינטרנט, מתוך החשש כי לא יוכלו לעמוד בעומס כאשר עיסוקם החדש יתפוס תאוצה.

במרכז חששותיהם ניצבת העובדה כי כיום הם עובדים במשרה מתגמלת, אך מצד שני הם מעוניינים להגדיל את הכנסתם באמצעות מסחר באינטרנט, והרי אתם יודעים, לאף אחד מאתנו אין יותר מ-24 שעות ביממה… ככל שהיקף הפעילות עולה, כך גדל בהתאמה גם משך הזמן שנדרש להשקיע בעסק החדש.

זה נכון, המסחר באינטרנט דורש למידה והתמדה, וכמו כל דבר חדש, זה מצריך משאבים בתחילת הדרך. עם הזמן והגידול במכירות, הפעילות הופכת שגרתית, אך עדיין נדרש זמן על מנת לטפל בהזמנות, שירות לקוחות ומחקר שוק.

אז מה עושים?

המקצועות הדיגיטליים כמו מסחר אונליין, תפסו תאוצה מדהימה בשנים האחרונו והפכו לתעשייה בפני עצמה. סביב תעשיה חדשה זו החלו לשגשג תתי-תעשיות של תמיכה ומתן שירותים נלווים. כך גם צץ לו מקצוע “העוזר הוירטואלי”, אשר שינה את חוקי המשחק בשבילנו הסוחרים, ואשר נותן מענה מקיף לכל אותם חששות שמניתי כאן למעלה.

ב”גלזר הדרכה”, דרך הליווי של סוחרים רבים, למדנו כי כבר בשלב מוקדם יחסית ניתן לשלב עוזרים וירטואליים בעסק ובכך לצמצם את הזמן אותו אנו נדרשים להשקיע בעסק.

 

 

מהו עוזר וירטואלי?

עוזר וירטואלי זו ההגדרה לאדם, בד”כ ממדינה אחרת, את אשר נותן לנו שירותים מקצועיים שונים הקשורים לתפעול, ניהול ויצירת תוכן לעסק המסחר שלנו ברשת (יהיה זה איביי או פלטפורמה אחרת). עבודת העוזר הוירטואלי מתרחשת ישירות מביתו, ממחשבו האישי, והוא מועסק כפרילנסר.

אילו סוגי שירותים ניתן לקבל?

ככלל, באמצעות עובדים וירטואלים ניתן למלא כל משימה אשר ניתנת לביצוע און ליין. ישנם עובדים אשר מציעים ניסיון בתחומים כגון: שירות לקוחות, שיווק, פרסום, כתיבה, הקמת דפי מכירה בפלטפורמות השונות, ועוד. אך לעתים נבחר להעסיק דווקא עובדים ללא ניסיון, ונכשיר אותם בעצמנו למשימות הספציפיות אותן נדרש למלא בעסק שלנו.

מאילו מדינות מגיעים לרוב העוזרים הוירטואלים?

עוזרים וירטואלים מגיעים מכל העולם, ומחירם ישתנה בהתאם לארץ מוצאם. כך עוזר וירטואלי ממדינות אירופה, מחירו יהיה גבוה יותר מעוזר מהודו למשל. ניתן להעסיק גם עובדים אמריקאים או ממדינות מערביות נוספות, אך יש לבחון את הכדאיות עבור העסק, בהתאם לכישרונות העובד. ההמלצה שלנו היא להעסיק עובדים וירטואלים מהפיליפינים, מכיוון שהאנגלית שלהם מעולה (עליכם לוודא זאת בריאיון פרונטלי ובכתב) והם מאפשרים העסקה בעלות נמוכה יחסית למערב. ניתן למצוא עובדים בעלי ניסיון באיביי או בתחומים משיקים.

אני יודעת שהאפשרויות רחבות, וזה נשמע מבלבל, אך בזמן הנכון תגלו כי האינטרנט מלא במאגרי עוזרים וירטואליים הזמינים לעבודה וניתן לגייסם בקלות ובמהירות.

 

מה השלב הנכון לשלב עוזר וירטואלי?

השלב הנכון לשלב עוזר וירטואלי הוא לאחר שצברתם ידע וניסיון במסחר, העסק מתחיל להיות רווחי ואתם מתחילים להרגיש עומס במילוי המשימות השוטפות בעסק האינטרנטי הפורח שלכם.

לאחר שתגייסו עוזר וירטואלי, סדר יומכם יהפוך פנוי יותר, תוכלו להשקיע זמן נוסף בפיתוח העסק, במשפחה או בתחביבים בהם חלמתם להשקיע. כעת תוכלו לטייל בעולם, לצאת לחופש, והעסק ימשיך להתנהל ולספק לכם הכנסה קבועה, כאשר אתם שומרים על קשר עם העוזר הוירטואלי שלכם על מנת לפקח באופן שוטף על ביצוע המשימות, ולקבל דיווח על המתרחש בעסק.

כל שנותר עתה הוא להתחיל לסחור, וברגע הנכון לגיוס עוזר וירטואלי, אנחנו נהיה כאן ללוות אתכם.

לכל שאלה בנושא העסקת עוזר וירטואלי, השאירו תגובה כאן בעמוד ונשמח לסייע.

 

על הכותב
צוות מרקורי
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  1. יעל גלזר

   היי רונה
   אני טרם נתקלתי באחד / אחת כזה / כזו 🙂

   בהצלחה
   יעל