1-2mobile_bg

על שיטת גלזר הדרכה

תכניות הלימודים של חברת  מרקורי מתבססות על שיטת “גלזר הדרכה” – מודל הדרכה היברידי שפותח מתוך היכרות מעמיקה עם עולם הדיגיטל וה e-commerce מימיו הראשונים ועד ימינו אנו.
המודל שלנו נוצר מתוך השאיפה לשלב עבודה מעשית והתנסות בכלים עכשוויים ופרקטיים, יחד עם לימודי תיאוריה תכליתיים ועדכניים שלוקטו בקפידה ומתוך מחשבה מעמיקה. כל זאת, במטרה ליצור עבורכם את התמהיל המדויק של כל מה שתזדקקו לו בדרך להפוך למומחי ה e-commerce המצליחים ביותר בעולם העסקים החדש.

בכדי להביא לידי ביטוי את תכניות הלימודים שלנו באופן המקצועי ביותר, אספנו את טובי המומחים מכל קצוות הארץ ויצרנו פורמט מיוחד שתואם לרוח התקופה. תכניות הלימודים המשולבות שלנו מבוססות על מודל ההדרכה הייחודי של שיטת גלזר הדרכה. תכניות הלימודים מותאמות לדרישות השוק. הן כוללות לימודים וירטואליים מבוססי תוכן דיגיטלי, לצד לימודים פרונטליים בכיתה.

מה זו ההיברידיות הזו ולמה היא כל כך חשובה?

בדיוק כפי שהטבע מבצע אבולוציה ב DNA של יצורים ביולוגיים, כך משתנה גם ה DNA של שוק העבודה. כבר מתחילת המילניום, אנו עדים למשרות רבות שמשתנות, מתייתרות ואף נעלמות לגמרי כתוצאה מההאצה בהתפתחות הטכנולוגיה. ה”דיגיטליזציה” שעוברת על כמעט כל ענפי המשק היא האחראית לכך שמשרות רבות נעלמו וימשיכו להיעלם. את המשרות הללו מחליפות משרות מסוג חדש: המשרות ההיברידיות.

ה DNA של שוק העבודה, פשוטו כמשמעו, עובר מוטציה. אם עד כה, משרות אופיינו בהתאם לאוריינטציה מקצועית מרכזית אחת (משרות עסקיות, משרות טכנולוגיות, משרות אדמיניסטרטיביות וכי”ב) ודרשו סט מיומנויות שתואם את אותה האוריינטציה (hard skills / soft skills), כיום, הגבולות שבין המשרות מתחילים להיטשטש. משרות עסקיות ומשרות טכנולוגיות מתאחדות ויוצרות תפקידים היברידיים, כמו למשל, מנהל מוצר. עוד ועוד מקומות עבודה מעדיפים לשמר ולהעסיק עובדים בעלי סט מיומנויות היברידי. הם גם משלמים לעובדים האלה יותר!

ארגז הכלים ההיברידי שתקבלו במרקורי


כדי להצליח להיות מומחי e-commerce שעושים עסקים מצליחים בדיגיטל, אתם צריכים לרכוש מגוון מיומניות וידע בתחומים רבים ורחבים שעולם הדיגיטל דורש. מערך ההדרכה של מרקורי מבוסס בדיוק על זה. תכניות הלימודים ההיברידית מספקת לתלמידים שלנו מענה לצרכים המתפתחים שמאפיינים ומעצבים את עולם התעסוקה החדש.

מגוון תכניות הלימוד, מסלולי ההכשרה, הקורסים, הסדנאות ומוצרי ההדרכה הדיגיטליים של מרקורי, מותאמים לצרכים של  קהלי יעד רבים: יזמים, בעלי עסקים,  מנהלים, ולכל מי שמעוניין לפתח קריירה מקצועית בתחום ה e-commerce. עקרונות הלימוד שלנו מתבססים על העקרונות הבסיסיים של מנהל עסקים לצד המיומנויות הטכניות של התמחויות האיקומרס והדיגיטל:

 • היכרות מערכתית טובה של כל ההיבטים העסקיים בהקמה וניהול עסק מצליח.
 • התמחות ברמה הטכנית ו/או ברמה הניהולית במגוון מקצועות בתחום האיקומרס והדיגיטל – כגון :
 • הקמה ותפעול חנות בפלטפורמות בינלאומיות כגון אמזון ואיביי
 • הקמה ותפעול מלא של אתר מסחרי ממותג ובבעלות פרטית
 • שיווק דיגיטלי לקידום האתר, ניהול קמפיינים מדוורים וממומנים במגוון ערוצי שיווק דיגיטליים, ושיווק באמצעות תוכן דיגיטלי
 • ניתוח נתונים מסחריים באמצעות כלים מתקדמים לצורך שיפור תהליכים עסקיים
 • היכרות עם מערכות דיגיטליות לצורך תפעול יעיל יותר על העסק

ארגז הכלים ההיברידי של מנהל/מומחה e-commerce מצליח כולל גם מיזוג של soft skills ביחד עם hard skills.
לצד המיומנויות הטכניות והעסקיות, אתם יכולים לבחור ללמוד ולשלב גם את כל המיומנויות הרכות הנדרשות להצלחה באיקומרס: תקשורת, הנעה עצמית, מנהיגות, אחריות, יכולת עבודה בצוות, פתרון בעיות, החלטיות, יכולת לעבוד תחת לחץ, ניהול זמן, יכולת למידה ועוד.

ארגז הכלים העשיר שתקבלו אצלנו יעניק לכם את כל הכלים לנווט את הספינה בעין הסערה.

רוצים לדעת עוד על שיטת גלזר הדרכה?

את העקרונות הבסיסיים של שיטת גלזר הדרכה פיתחה יעל גלזר שעל שמה קרויה השיטה. יעל הגיעה לעולם הטכנולוגי כשמאחוריה ניסיון צבאי כמדריכת סימולטור מזל”טים וקריירה בפיתוח מתודולוגיות הדרכה לענף הביטחון האזרחי. בעזרת הניסיון והידע העשירים שלה, לצד האהבה הבלתי מבוטלת לתחום ההדרכה, פיתחה יעל את השיטה המצליחה שלה שמבוססת על רכישת מיומנויות למידה משמעותיות שמורכבות משלושת אבני היסוד שהכרחיות לצורך יצירת תוצאות בפועל: ידע תרגול ויישום.

 

 9 נקודות הזהב של שיטת גלזר הדרכה

 • מיינדסט – תנאי הסף שמכתיב את רמת המסוגלות של אדם עוד לפני המיומנויות שלו, הוא אמונה עצמית. אתם תצליחו לעשות רק מה שאתם באמת ובתמים מאמינים שאתם מסוגלים לעשות. הלימוד לפי שיטת גלזר הדרכה מעוצב לעבור דרך הרגש והרוח ולא רק דרך הראש. אנו רוצים שתאמינו ותדעו שאת מה שאתם לומדים – תוכלו ליישם בשטח. אי לכך, הקורסים שלנו כוללים מרכיבים לשינוי התפיסה הפנימית!
 • הדרכות מעשיות – שיטת גלזר הדרכה בנויה כשתי וערב של תיאוריה ופרקטיקה. כל מקטע של למידה מלווה בהתנסות יישומית. עקב בצד אגודל, ממש כמו “קופי-פייסט”, ללמוד הלכה למעשה.
 • לימוד מהבית בזמן שלך – במקביל לתכנית הלימודים שמעוגנת בסילבוס, כל שיעור זמין ונגיש עבורכם בכל עת. אנו מאמינים כי גמישות מובילה ליישום מיטבי.
 • Walk the talk אצלנו מלמדים רק את מה שאנחנו יודעים לעשות ממש ממש טוב! אנו מקפידים ללמד – אך ורק – את מה שניסינו, בדקנו, והתוודענו להצלחתו, במו ידינו ועינינו.
 • עבודה קבוצתית – אנו מאמינים בכוחה של קבוצה. הניסיון מלמד אותנו שלמידה עצמאית מחסירה יתרונות רבי ערך. העדר נקודות מבט נוספות שמאירות דבר מה מכמה זוויות, ובכך, מעמיקות הבנה. העדר בגורם תומך שדוחף ונותן מוטיבציה. העדר פלטפורמה מגוונת לביצוע סיעור מוחות ועוד. זאת הסיבה שאנו מלמדים בקבוצות קטנות. בקבוצה קטנה, היתרון של האחר הופך להיות היתרון שלי, זאת מבלי לוותר על היחס האישי ומתן תשומת הלב הראויה לכל תלמיד ותלמידה.
 • ״ידע חי״ – התכנים של הקורסים שלנו מתעדכנים כל הזמן! שניים מהעקרונות המרכזיים שמנחים את השיטה שלנו הם קדימות וחדשות. אנו מקפידים להתעדכן ולהתיישר באופן תמידי עם החידושים והעדכונים הטריים ביותר שמתרחשים בעולם הדיגיטל והטכנולוגיה. אנו רואים את עצמנו כצינור שמעביר את כל החדשות והעדכונים היישר למגש הידע שצורכים תלמידנו. זאת, על מנת שבבוא העת, יהיו גם הם בעלי מקצוע מהסוג שנמצא תמיד בחוד החנית הטכנולוגית.
 • קהילה – אנו מאמינים בכוח של קבוצה לא רק בזמן הלימודים, אלא גם הרבה אחרי. כל בוגר ובוגרת של מרקורי הופכים להיות חלק מקהילת הבוגרים החזקה שלנו. קהילת המשך שדוחפת, תומכת ומסייעת האחד לשנייה כדרך חיים! הקורסים שלנו הם לא רק סדרת מפגשים – הם כרטיס כניסה לקהילה עוצמתית שמורכבת מאנשי הדיגיטל של המחר.
 • סיוע וליווי בהשמה לבוגרים – במרקורי מודעים ומכירים בצורך של הבוגרים באיתור הזדמנויות תעסוקה הולמות בשלב מוקדם לקראת סיום תקופת ההכשרה. בימים אלו, אנו פועלים לבניית שיתופי פעולה עם חברות השמה לצורך מתן ייעוץ, ליווי ועזרה בניהול קריירה ואיתור משרות לבוגרים. בנוסף, אנו מפתחים “מדור דרושים” באתר מרקורי שיהיה מיועד לבוגרים בלבד. המדור יתעדכן במשרות איקומרס מחברות וארגונים מגוונים. תלמידי מרקורי יקבלו עדכון אודות השקת שירותים אלו ושירותים נוספים בתחום ההשמה.
 • ייעוץ וליווי מקצועי לאחר סיום הלימודים – אנחנו כאן לרשותכם גם אחרי סיום הלימודים. אנו מציעים ליווי צמוד של מנטורים מומחים במועדוני e-commerce ייעודיים, שירותי ייעוץ וליווי אישי לסיוע בהקמה, השקה, תפעול שוטף וקידום מכירות בעסקים מסחריים.

  לא בטוחים מה הקורס שמתאים לכם? השאירו פרטים ונשמח לייעץ ולעזור

  בוגרים מספרים

  האמינות! היושר! האמת! הכל כ”כ נקי ואמיתי שזה מדהים!

  רבקה א. | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  אני מלאת הודיה על כך שבחרתי ללמוד איך לשחות במים העמוקים של איביי לפני שקפצתי לתוכם.

  אליזבט מלכה | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “יעל בקר טוב, כמורה לשעבר של משרד החינוך במשך 24 שנים, אני רוצה לאמר לך, שאת יחודית לא רק במכירות שלך, אלא גם בתפישת החיים הבוגרת שלך ובהגשתם לזולת. אני מוקסמת כל פעם מחדש איך את מגישה את הקורס באמצעות…

  רחלי | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “שלום יעל,
  נהניתי מאוד בכנס, היה מעניין ומעורר השראה.
  נפתחתי לפלטפורמה חדשה ונחשפתי למידע רלוונטי חדש.
  הכנס מיקד לי את הדרך להמשך ההתפתחות שלי ועזר לי להציב לעצמי מטרות ברורות.

  תודה רבה!
  ענבל”
  ענבל נדרה | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי
  ערן שמש

  לפני חודשיים וחצי דיברתי עם מיטל, הנציגה של חברת גלזר. היא סיפרה לי על הקורס, על היתרונות, לאן הוא יביא אותי וכו’. באותה נקודת זמן לא הייתי בטוח אם לקחת את הקורס ואמרתי לה את המשפט “הקורס יקר לי מדי”….

  ערן שמש | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “הי יעל , אני יותר ממאושרת לכתוב לך שכיסיתי (ומעל בהרבה) את הלימודים ועוד ידי נטויה. עם ההגבלה של איביי, כי אני עדיין מוגבלת עד סוף דצמבר, הרווחתי נטו הרבה מעל מה שהקורס עלה לי. וזה הכל בזכותך בזכות הקורס…

  דבי | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  בן 47 בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול מתגורר בתל אביב אב ל-2 ילדים “3 שנים אני באיביי, מתוכם חודשיים בקורס. מה שלמדתי בחודשיים בקורס – לא למדתי במשך 3 שנים” “שני אורי, אני בן 47, גרוש עם שני ילדים, גר…

  אורי רוטברט | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “באמת לא האמנתי שאפשר לעשות כסף באיבי בדרך הישרה אבל הודות לעזרתך הצלחתי. החודש עוד לא נגמר והיקף המכירות שלי קצת מעל $6000 אני מוכר ממוצע של 20 מוצרים ביום במחירים בין $5 ל $300 דולר. אני נדהם איך הגעתי לזה…

  ברי | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי
  ורד שחף גולן

  כן, למדתי הרבה מהכנס.

  ורד שחף גולן | נוסחת ההצלחה באמזון

  “אופן ההתקדמות ומהירות ההתקדמות שלי הם אך ורק הודות לקורס!”

  דריה טל בילגורי | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “ראינו את המכירות שלי וזה היה מסחרר, ובאמת בסוף החודש ראיתי את החשבון וזה היה מסחרר אפילו יותר”.

  אלה בריטמן
  בוגרת מספרת

  “מבחינתי הקורס הוא כל מה שהבטיחו לי… זה פשוט שילוב מושלם שמאפשר לי פשוט לפרוץ קדימה מהר מאוד”

  אושרת אנגלנדר | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי
  בוגר מספר

  “איך נראו החיים שלי לפני שהתחלתי באיביי? קמתי בבוקר, ארגנתי את הבנות, יצאתי מהבית, 12 שעות עבודה, חוזר הביתה, הילדים ישנים, אני לא שותף לחיים שלהם. עובד מצאת החמה עד צאת הנשמה”.

  יובל יהלומי | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “אם אני רוצה להרוויח X כסף אני ארוויח, אם אני רוצה יותר אז יותר. יש לי פה את האפשרות וזה unlimited. הכל מוגבל רק לאיפה שאני מחליטה שזה מוגבל”

  רונית וינטראוב | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

   

  כל הכבוד לכם על הגמישות – מצאתי את הנישה שלי בחיים בגיל 63 !!!

  כיף לי ואני בטוחה שאני הולכת לייצר פרנסה נהדרת!!!

  תודה לכולכם,
  תמארי

  תאמרי איילת רוזנבלום | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  לאחר בדיקה די מעמיקה וממושכת בתוך ג’ונגל המכללות למיניהן, קיבלתי היום החלטה להירשם לקורס, כי את יכולת ההסבר, הרוגע והמקצועיות יש לבודדים, ואת יעל אחת מהם, ואלו הן מעלות חשובות ביותר, בטח עבור תלמיד מתחיל. יש לציין שיועצת הלימודים, מיטל…

  איציק גניש | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  אז ככה, אחרי קצת פחות מחודש עם יעל רואים תוצאות.

  לכל מי שהתחיל להתייאש – אין דבר כזה. תילחמו על החלומות ובסוף תצליחו!

  היעד שלי לחודש הבא – 1000 דולר. בהצלחה לכל מי שבוחר לצאת לדרך חדשה.

  רוי דרזנר | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

    ראשית, רציתי לומר שאני מאוד נהנית מהקורסים ומתקדמת יפה.                                                             …

  חן | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  תרשי לי להגיד לך יעל שאני מעריך אותך מאוד. לראשונה אני שם לב שאינך מוותרת לי, ובעצם את מחזקת אותי להמשיך למרות הפחדים שלי. אף אחד בעולם לא עשה עבורי את מה שאת עושה. התמיכה שלך נוסכת בי ביטחון. אני…

  שמוליק רעם | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  אין כל ספק שללא הקורס לא הייתי מגיעה לרמה כזו של ידע ושל ביצועי מכירה.

  אגב, כבר די מזמן החזרתי את עלות הקורס. גם  הקבוצות בפייסבוק מטד עוזרות.

  שלומית מרציאנו | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  הקורס של יעל בנוי בצורה מופתית ונגישה לכל מי שמעניין אותו להיכנס לתחום.

  בחיזוקם של אלי, ג’ולי ושי המנטורים שאדירים בהערות והארות לכל פוסט בקבוצה, כל המכלול הוא נהדר ונותן לכל אחד ואחת את כל הכלים הדרושים כדי להצליח.

  תומר לוין | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  אני מאוד מרוצה. קודם כל מכם המומחים. מעבר לעזרה הרבה שאתם מעניקים, לרצון שלכם להעניק, ולרצון שלכם לראות אותנו מצליחים, שמורגש בסבלנות שלכם להמון שאלות (שלפעמים אפילו מרגישות מטופשות), אני מאוד מרוצה מעצם הרעיון של קבוצת פייסבוק שבה כולנו לומדים…

  שניר חסון | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  הפורום של הקורס הוא דבר פשוט גאוני!

  שרון זילברצויג | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  למדתי המון! אמנם אני לא חדש באיביי, אבל למדתי ואני לומד המון ניואנסים, קיצורי דרך ושאר שיפורים

  שלא הייתי מגיע אליהם בשנים הקרובות.

  תוסיפו לכל זה את הדחיפה שמקבלים מהקבוצה – זו נוסחה מנצחת!

  נתי נקש | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “המנטורים סיפקו תמיד תשובות מלאות ומהירות”

  שלמה אווקה | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  הקורס עזר לי מאוד להתחיל למכור, הסרטונים ברורים ומפורטים והעובדה שיש קבוצה בפייסבוק מאוד עוזרת.

  קיבלתי הרבה כלים ואני מאוד נהנית מהלמידה והעשייה בזכות הקורס.

  מעיין שחר | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  אנשים שהצליחו מלמדים אחרים להצליח ואין הבטחות ריקות

  יוסף פסנד | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  הקורס נתן לי בסיס מצוין להכרת והבנת הפלטפורמה.

  בזכותו אני יודע איך לתפקד בכדי למכור נכון וטוב, ומעבר לכך, למדתי מה אסור לעשות.

  בעזרת השילוב של ה”עשה” ושל ה”על תעשה” יצרתי לעצמי חשבון טוב ויציב.

  נועם דונגי | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  אני לומדת המון מחוויות וניסיונם של חבריי לקורס, מהעצות והטיפים המצוינים של המדריכים ומניסוי וטעייה שלי, הכל בסביבה מאוד תומכת וזמינה.

  קרן צבר | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  קורס ללא ספק מעניין – מצד אחד גדוש בהרבה מידע ומאתגר לימודית, ומצידו השני אפוף בהרבה כיף,                        עם מנטורים נפלאים, והדובדבן שבקצפת – קומץ אנשים משכמם ומעלה.

  סבינה פטרמן | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  באמת שלא האמנתי שאפשר לעשות כסף באיביי בדרך ישרה, אבל הודות לעזרתך הצלחתי!

  בני מזל | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  הקורס מאוד מרצה אותי – נוח לי לתמרן בין משפחה, בית, עבודה, איכות חיים ולמידה בזמן שנוח לי,

  שנים חיפשתי אפשרות כזאת, מקווה להמשיך לצמוח ולהצליח בתחום.

  חן | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “אני ממש שמחה בהחלטה שלקחתי לעבור את הקורס. הוא פתח בפני אופציה להרוויח כסף מדברים שלא חשבתי שאפשר למכור.

  המדריכים בקבוצה ענו על כל שאלה והיו מקצועיים ביותר. אחרי הקורס אני יכולה להגיד על עצמי שאני מוכרת באיביי!”.

  הילה בנימין | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  באמת שהייתי מוכן לשלם שוב כדי לעבור שוב את הקורס הזה!!!

  אסף ברון | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  הקבוצה איכותית, אנשים בקבוצה עוזרים אחד לשני, נרקמו חברויות, פשוט כיף גדול.

  שרית מוריה חזן | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  אני מאוד מרוצה שנכנסתי לקורס הזה, מכיוון שהוא עזר לי להכיר לעומק את המערכת הזו שנקראת איביי, וכשראיתי שזה באמת עובד – רק רציתי להמשיך ולדעת יותר. קבוצת התמיכה מאוד עוזרת ותורמת לחוויית הלימוד. אתה מרגיש שאתה לא לבד וזה…

  אבינועם יצחק | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  לא ידעתי למה לצפות מהקורס וכמעט הייתי בטוח שאני עומד להתאכזב, עמד לי על קצה הלשון לומר לעצמי “שחרר את זה”.
  אני שמח שנשארתי. הקורס מקיף בתכניו ותומך לאורך כל הדרך – פשוט הדבר הנכון לעשות.

  אורי בן ארי | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “מעבר לכל הידע הנרחב שלמדתי על מסחר באיביי, הקורס פתח בפניי עולם שלא הכרתי קודם, טכנולוגיה חדשה, כלים ומיומנויות מהעולם העסקי שלא הכרתי קודם”

  אלה | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  התחושה היא שרוצים באמת ובתמים שנצליח.

  מיקי | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  בעזרת המדריך אני יודע כיצד עלי לפעול לאיתור הנישה הנכונה עבורי.

  דודי יעקובי | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  ברגע שהצלחתי לצאת לחופשה ארוכה בחו”ל ובמקביל להמשיך לייצר הכנסה, הבנתי שחלומות אכן מתגשמים

  נורית | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי, נוסחת ההצלחה באמזון

  בזכות הקורס, אחרי 4 חודשי פעילות בלבד, אני כבר TOP RATED SELLER!

  תודה ליעל על סרטונים מעולים, ולמנטורים על עזרה בכל שאלה ובעיה – בזכותכם החלום שלי לעבוד מהבית התגשם!

  הילה הורנשטיין | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  רציתי לעשות משהו שבו ההצלחה תהיה תלויה בעיקר בי, ביכולות שלי, בכישרון וביצירתיות שלי                          וגם בהתמדה ובזמן שאשקיע.

  מורן | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “הצלחתי להגיע למחזורי מכירות של 3000$ אחרי 3 חודשי מסחר בלבד, וכמובן לקבלת ה-TOP RATED  הנחשק כל כך באיביי”

  צבי שפרן | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “אני חושב שלעשות לבד זה לא דבר חכם. אין פטנט אחר, אם אתה רוצה להתמקצע אתה צריך ללמוד. זה מונע ממך כישלונות מיותרים ותסכולים”

  שי שטיינמיץ | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “בחרתי ללמוד מאלו שיודעים יותר ממני ואני שמחה על הבחירה הזו – היא שמה אותי היום במקום שבו אני מומחית בתחומי ולא סתם מוכרת חובבת…וזה בעיני יקר ערך!”

  סמדר טייטלבאום | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “ברגע שאתה עובד מהבית הדברים נראים אחרת…להיות הבוס של עצמך זה הדבר הכי כיף בעולם”

  שגיב בוקסר | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “המסחר באיביי נתן לי כיוון בחיים והכיוון הזה מוצא חן בעיני. אני אוהב אותו”   אב חד הורי + 1, לאחר 8 חודשי מסחר הגיע למכירות של 3,800$ בחודש. רציתי לרדת לחצי משרה אבל חיפשתי משהו שישלים לי את ההכנסה….

  קובי לוי | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “אני לא חושב שמכירה באיביי זה כסף קל, אבל אני יודע שעם עבודה קשה, התמדה ולמידה – זו שיטה שאין סיבה שמישהו לא יצליח איתה”.

  אלן זילברמן | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “כיוונתי מההתחלה גבוה. רציתי כמה אלפי שקלים בחודש נטו. וקצת אחרי זה קרה”

  עדי שטרית | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “כשהתחלתי לסחור המטרות שלי היו צנועות, לא תכננתי לעזוב את העבודה, תכננתי להתייחס לזה כאל השלמת הכנסה. היום אני נמצא במצב של עצמאות כלכלית וזאת הרגשה של אבן שיורדת מהכתפיים”

  ניר בסל | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “היתרון הכי גדול בשיטה של יעל זה בעצם הליווי המקיף, הליווי הצמוד, היד ביד הזה בעצם שמוליכים אותך מהבסיס. מבחינתי אני קוראת לזה “מכתה א’ עד להצלחה”

  רינת פלג | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  “אני חושבת שאפשר ללמוד איביי לבד, אבל עם הרבה שגיאות, הרבה נפילות והרבה יותר דם, יזע ודמעות…אין מצב שהייתי מגיעה לאיפה שהגעתי בלי הקורס”.

  דבי זילברמן | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי ונוסחת ההצלחה באמזון
  maayan

  הקורס מועבר בצורה טובה, עניינית ומובנת, על ידי אנשים מעולים שעוסקים בתחום יומיום ומוכנים תמיד לעזור בכל שאלה ובקשה שצצה, גם בסיום הקורס. 

  מעיין הירש | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי

  ברגע שהצלחתי לצאת לחופשה ארוכה בחו”ל ובמקביל להמשיך לייצר הכנסה, הבנתי שחלומות אכן מתגשמים. זה היה החלום שלי.

  נורי | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי
  משה נשביל

  היתרון הכי בולט של ‘גלזר’ הוא בכך שמלמדים אותך “לפתוח את הראש” כדי שתוכל להתמודד לבד עם השאלות שלך.

  משה נשביל | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי
  נופר אינדיג

  “בפתיחת השנה החדשה אני חוגגת!”

  נופר זיו | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי ומועדון סוחרי איביי
  פיטר קופלברג

  מגיעות הרבה מחמאות למדריכי הקורס על היכולת לפרק נושא גדול ומורכב כמו איביי לגורמים קטנים וברורים.

  פיטר קופלברג | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי
  עיצוב ללא שם

  “האפשרות לשאול ולקבל תשובות תוך כדי הקורס, בעזרת הפורום, הייתה נוחה ומלמדת”

  רונן ווסרמן | התכנית להקמת עסק מקצועי באיביי