אושרת אנגלנדר

“מבחינתי הקורס הוא כל מה שהבטיחו לי… זה פשוט שילוב מושלם שמאפשר לי פשוט לפרוץ קדימה מהר מאוד”

 

“שמי אשרת, אני בת 43, אמא במשרה מלאה. חיפשתי אתגר, חיפשתי שינוי, חיפשתי לעשות עם עצמי משהו שימצה את הפוטנציאל שלי. הסיבה שלא התחלתי לפני כן היא פשוט מכיוון שהייתי עסוקה בגידול ילדים והקדשתי לזה את מלוא תשומת הלב שלי ואת כל האנרגיה שלי. עכשיו הילדים גדלו ואני פחות נדרשת בבית ויותר נדרשת לעצמי.

את הקורס בגלזר התחלתי לפני חודשיים. באמצע עשיתי הפסקה כשנסעתי לחו”ל לעשרה ימים, והיה מגניב לחזור ולגלות שבזמן הזה התרחשו דברים נפלאים. האמת שנחשפתי לאיביי לפני כן, התחלתי, חשבתי שאני יכולה. אני עדיין חושבת שאני יכולה ללמוד לבד כל דבר אבל הבנתי שיש פה מישהו שכבר עשה ולמד את העבודה, וחשבתי שכדאי לעשות את זה במסגרת קורס משני היבטים: קודם כל כדי לקצר לעצמי את התהליכים וגם כדי להשתמש בידע שגלזר רכשו במשך הזמן. מן הסתם הקורס יעלה כסף, אבל יקצר לי בהמון את הזמן.

הקורס הוא פשוט כל מה שהבטיחו לי. גם מבחינת התכנים שעוברים בצורה מקצועית ורהוטה, עם אפשרות לחזור ולראות אותם שוב ושוב, וגם ברמת התמיכה שלא נגמרת ותמיד מאוד נעימה וגם מאוד מאוד מקצועית. מבחינתי זה פשוט שילוב מושלם שמאפשר לי פשוט לפרוץ קדימה מהר מאוד.

באמת שהיום זה נשמע נורא קטן, אבל המטרה שלי הייתה למכור מוצר אחד – רציתי לראות שזה באמת קורה.  רציתי למכור מוצר אחד כדי להאמין שבאמת אפשר למכור באיביי ולהרוויח מזה כסף. המוצרים הראשונים שמכרתי היו מהסביבה הקרובה שלי, כל מיני דברים שנשכחו במגירות נשכחות, ויצאו פתאום לאור ומשמשים כרגע אנשים אחרים ברחבי העולם.

די מהר אני מודה שעברתי לדברים שרכשתי בזול ומכרתי ביוקר. מכלל המוצרים שמכרתי עד היום כ-15% היו מוצרים משומשים ומאותה נקודה בעצם עברתי למוצרים שאותם רכשתי ומכרתי. המוצרים הראשונים היו מוצרים קלים מאוד וקטנים מאוד, פשוט הכנסתי למעטפות מרופדות קטנות שקניתי בדואר. בדואר אפשר לקנות בכמויות גדולות בהנחות. זאת אומרת אפשר לקבל הנחה משמעותית מאוד על מוצרי אריזה.

התחלתי את הקורס בסוף נובמבר. בסוף דצמבר, חודש ממועד פתיחת הקורס, החשבון בעצם עבר 98 מכירות. הסכום שהצטבר בפייפאל היה סכום של כאלף דולר, 988$ ליתר דיוק. מבחינתי זה היה סכום פשוט מדהים, סכום חלומי. בתחילת אותו חודש לא האמנתי שאני אוכל להגיע אפילו לעשירית, ומבחינתי זה הצלחה כבירה. החודש שעקב זה היה חודש עם תוצאות מאוד מאוד דומות, אפילו עם הטבה, ואיזשהו שיפור.  החשבון שלי באיביי הוא חשבון ותיק שפתחתי ב-2005  ושלא השתמשתי בו בעצם לשום דבר, פה ושם רכשתי מוצרים, לא משהו מסיבי.

המכירות שלי באמת עברו מזמן את הסכום שהשקעתי בקורס. סך הכל יש לי שישה שבועות של פעילות באיביי ויש שם כרגע 1,700$. מה שהכי עזר לי בהתקדמות באיביי אלו שני דברים:
קודם כל התכנים הנפלאים שקיבלתי מגלזר שפשוט סידרו לי את הראש, ונתנו מענה אמיתי לכל השאלות שעלו לי.     אם לא קיבלתי מענה בספרים או בסרטים קיבלתי ממענה אנושי, מהתמיכה, גם בקבוצה וגם טלפונית, או מתכנים שעלו בפייסבוק – חד משמעית הדבר שהכי עזר לי להתקדמות זה ‘גלזר הדרכה’.
אני מאמינה שתוך חצי שנה אני אהיה כבר ברווח של חמש ספרות ואגע ב 10,000$. אני חושבת שזה לגמרי אפשרי”.