אלה

“מעבר לכל הידע הנרחב שלמדתי על מסחר באיביי, הקורס פתח בפניי עולם שלא הכרתי קודם, טכנולוגיה חדשה, כלים ומיומנויות מהעולם העסקי שלא הכרתי קודם”

 

יעל היקרה,
לפני מספר חודשים חיפשתי דרך להגדיל את ההכנסות שלי, וכך מצאתי את דרכי לקורס שלך. לאחר שצפיתי בקורס החינמי בן השלוש שעות שאת מציעה, הבנתי שמדובר במישהי מקצוענית ואמינה, שאני יכולה ללמוד ממנה, והחלטתי להירשם לקורס, מהיום למחר (מה שלא אופייני לי בדרך כלל).

נרשמתי ללמוד קורס יסודות במסחר באיביי, אך קיבלתי הרבה יותר מכך. הגעתי למקום שהוא מקצועי מאוד, אמין, עם תודעת שרות מאד גבוהה ועם שפע ונדיבות גדולה. הידע מוגש בקורס בצורה מקצועית, ברורה ואמינה. התמיכה הרצופה בנו לאורך כל יום ביומו, מאפשרת הפנמה הדרגתית ונכונה של הידע, ואף שומרת עלינו, שלא ניפול לטעויות מיותרות. אנו לא לבד, יש מישהו שמלווה, מכוון, שומר, דוחף.

מעבר לכל הידע הנרחב שלמדתי על מסחר באיביי, הקורס פתח בפניי עולם שלא הכרתי קודם, טכנולוגיה חדשה, כלים ומיומנויות מהעולם העסקי שלא הכרתי קודם. אני עדיין בתחילת דרכי, אך אני בטוחה שבזכות הידע, הכלים, התמיכה וההתמדה שלי, אצליח להשיג את המטרות שלשמן הגעתי לקורס.

יש תחושה אמיתית שההצלחה שלנו באמת חשובה לך ולרינת ואתן שם עבורנו. אני ממליצה על הקורס שלך בחום, אני חושבת שאת משמשת מודל אישי- עסקי- ערכי שראוי ללמוד ממנו, ואין לי ספק שכל מי שיעבור את הקורס או קורסים אחרים שאת מציעה ייתרם מכך בצורה משמעותית. ההשקעה בקורסים שלך היא אחת ההשקעות המשתלמות ביותר שאני מכירה.

תודה לך ולרינת על הכל, ממשיכה איתכן את הדרך…
בברכה,
אלה