ילנה בכר

“זה נטו מעשיר אותי, ולא רק מקצועית בתחום הספציפי הזה, אלא בעוד הרבה אספקטים בחיים ובהתפתחות שלי”

נרשמתי למועדון די בסמוך לסיום הקורס של בניית עסק מקצועי באיביי. הבנתי שלי מאוד חשובה המסגרת הזו – במיוחד בתחילת הדרך ובנייה של עסק חדש.

כמויות הידע והטיפים שמועברים במועדון על בסיס שבועי הן ממש אדירות ויכולות להתאים גם למי שיכול ומוכן להתקדם מהר ולהשקיע הרבה זמן, וגם למי שמתקדם בקצב יותר איטי, הכל בהתאם למצב ולנסיבות. התכנים המקצועיים מותאמים למציאות המשתנה ולצרכים הנוכחיים של אנשי המועדון.

לי ממש חשוב שיש לי גב מקצועי עם המון ניסיון. זה נותן לי אפשרות לקפוץ למים בעולם הלא מוכר כי אני יודעת שגם נותנים לי בסיס של ידע מעולה, וגם שבכל דבר שאתקל בו יהיה לי מענה מהיר ומקצועי – דבר שהוא מאד חשוב כשאתה מתחיל לנוע לבד בעולם של האיקומרס – עולם שהוא סופר דינאמי ומשתנה, בו צריך להיות עם יד על הדופק, וכשיש איתך עוד מאות משתתפים כמוך, אז כל אחד מביא ומוסיף לך עוד משהו שהוא גילה ואתה קוצר פירות של עוד 100 אנשים שעשו בדיקה וניסו עוד ועוד דברים.

גם ההתקדמות של האנשים מכל מיני תחומים נותנת לי המון מוטיבציה וראייה הרבה יותר רחבה מההסתכלות שלי. זה נטו מעשיר אותי, ולא רק מקצועית בתחום הספציפי הזה, אלא בעוד הרבה אספקטים בחיים ובהתפתחות שלי.