מתן קולקר

“הקורס הציל אותי מכמה טעויות מאד מאד גדולות בדרך שיכול להיות שהייתי מפסיד עליהם שם את הכסף”

בן 40, נשוי + 3, גר בבקעת הירדן. 25,000$ מכירות באמזון בחודש השני לפעילות, 24%-25% רווח.

למסחר האלקטרוני הגענו בעקבות ההחלטה שאנחנו רוצים להוסיף למשק הביתי עוד כ 10,000-15,000 ₪ בחודש, בנוסף למה שהכנסנו עד עכשיו. בחודש המסחר השני שלי, ההכנסה הייתה 25,000 דולר ברוטו, והרווח נטו היה בסביבות 25 אחוז. אם מישהו היה אומר לי שזה אפשרי לפני הקורס, הייתי אומר לו שהוא משוגע. הייתי אומר לו שזה בלתי אפשרי ואיזה עסק יכול לייצר 100,000 ₪ עם הוצאה של 10,000 שקל. לחילופין, אם היום אני רוצה להביא אלפי שקלים בודדים מתחום הדיור והנדל”ן, אני צריך להשקיע ולקנות דירה ב 1,5000,000 או ב 2,000,000, להשכיר אותה ב-4,000 או ב 5,000 שקל, לדאוג לדירה, לדאוג לשוכרים, להשקיע, להביא כסף כהון ראשוני והתשואה להון תהיה נמוכה. באמזון, היום אתה צריך להשקיע כעשרת אלפים שקלים בסיכון מאד מאד נמוך, אולי אפילו אחוז אחד של סיכון, בשביל להרוויח סכום של כ 3,000-4,000 ₪. היום אני מבין שאם אני אביא עשרה מוצרים או עשרים מוצרים, גם רף של 100,000 או 150,000 אלף דולר בחודש הוא לא רף דמיוני, הוא רף בהחלט אפשרי ומעשי.

בהתחלה חשבתי שאולי אני יכול לעשות את זה לבד. חקרתי באינטרנט, אני אוטודידקט, ישבתי על זה איזה חודש חודשיים. והאמת שאחרי הקורס אני יכול להגיד שיש מצב שהקורס הציל אותי מכמה טעויות מאד מאד גדולות של כמה V-ים ו-CHECK-ים קטנים בדרך שיכול להיות שהייתי מפסיד עליהם שם את הכסף.

היום אני יודע שצריך ליווי שמדריך אותך דווקא בפרטים הקטנים. כי כל החומר נמצא באמת באינטרנט, אבל התמיכה וההבנה ולפעמים אפילו הכוונה מאד מאד קלה, אלו דברים שקשה לכמת אותם בכסף. איך לייצר את המכירה, איך להעלות את התמונות, איך להנגיש אותן, הכל היה פה בקורס וזה כל מה שעשיתי, בלי סודות, עבדתי פשוט לפי מה שלימדו אותי. נתנו לי גם ביטחון במה שאני עושה וגם אפשרות להתייעץ עם אנשים. כל אחד יכול להיות סוחר מעולה באמזון. כל מה שצריך זה חזון, התמדה ויצירתיות. אז גם אם המוצר הראשון לא מצליח, ועם השני הולך בינוני, היום אני מבין שפשוט כל העניין זה התמדה וללכת בדרך שאתה בוחר בה מראש.

המטרות שלי היום הן שונות לחלוטין – אם בהתחלה חשבתי על הכנסה נוספת, היום אני חושב, בלי להתבייש, על הכנסה של כ- 100,000-150,000 אלף דולר בחודש. אני יודע שזה אפשרי. אני יודע שהכסף מונח שם על הרצפה. השוק הוא שוק של מיליארדים, יש שם קניון שמסתובבים בו מיליוני אנשים כל יום. ואם אני אעשה עבודה טובה, אביא מוצרים שאני רוצה שגם יהיו אצלי בבית ואמכור אותם בשיטה ובדרך הנכונה, השמיים הם באמת הגבול, או אפילו למעלה מזה.

את החבר הכי טוב שלי הבאתי לגלזר בגלל שאני חושב שזה מקום נכון וזה עסק נכון. ואני אומר שאם אתה מצליח במשהו והיית ממליץ על זה לחבר הכי טוב שלך ולאימא שלך, סימן שאתה עושה משהו נכון!