עדי שטרית

“כיוונתי מההתחלה גבוה. רציתי כמה אלפי שקלים בחודש נטו. וקצת אחרי זה קרה”

6 חודשים אחרי הקורס אני עם הכנסות של 3,500$ ברוטו  ורווח של 4,000 ש”ח נטו בחודש. אני עובדת במשרה מלאה בחברת שילוח בינלאומי, מנהלת את מחלקת השילוח הימי ועוברת לעבוד בחברה שמתמחה בפרסום במדיה דיגיטלית.

התחלתי לעסוק במסחר אלקטרוני כי יש לי המון מוטיבציה לעשות כסף, אני לא מתביישת לעשות את זה. אני רוצה להיות עשירה ובלי שום קשר לזה, נורא קשה לחיות במדינה הזאת. אני ובעלי מכניסים משכורות יפות ואיכשהו עדיין לא מצליחים לגמור את החודש. כמה שקלים או דולרים לא יכולים להזיק.

חיפשתי הרבה דרכים למטרה הנכספת: לעשות כסף. ניסיתי ייבוא בגדים מסין, חשבתי לעבוד בעוד עבודה בסופי שבוע, אבל תמיד חיפשתי את הדרך הקלה יותר, לשבת בבית ולעשות כסף מהבית, להיות אדון לעצמי ולהרוויח בדרך ובקצב שלי. כך הגעתי למסחר האלקטרוני, הסתכלתי ביוטיוב וראיתי סרטונים של יעל. הבנתי שזה מה שאני מחפשת ושיעשה לי הכי טוב.

בהתחלה מכרתי דברים מהבית. כשהתקדמנו בקורס הבנתי שהחיים שלי יכולים להיראות אחרת. המגבלות נפתחו, החסמים שלי נפתחו. התחלתי בדרופשיפינג. כיוונתי מההתחלה גבוה. רציתי כמה אלפי שקלים בחודש נטו. וקצת אחרי זה קרה. היום אני מוכרת 5-60 מוצרים בחודש, בעיקר טקסטיל. יש לי 4 ספקים שהולכים בשבילי לדואר, ספקים מסין ומארה”ב. אני מייצרת מכירות בסך 3,500$ בחודש ברוטו שהם כ- 3,100$ בחודש נטו עם רווח של 4,000 ₪ נטו בחודש, ואני די בהתחלה. השאיפה היא לגדול.

יעל והצוות המדהים באמת עזרו לי בכל דבר – בליווי בפייסבוק, בשיחות ליווי בטלפון, אפילו בשבוע שעבר התקשרו ושאלו איך הולך. עד היום, חצי שנה אחרי סיום הקורס, הם מתקשרים ונותנים טיפים. אני מתכננת להגדיל את המכירות, להתרחב, למצוא עוד מוצרים ועוד ספקים לעבוד איתם. השאיפה שלי שיום אחד, כשיהיו לי ילדים, לגדל אותם בכיף בבית, לעבוד בכיף שלי, איפה שנוח לי ולהשמיע לכם את הצ’יצ’ינג שגורם לי ולכל-כך הרבה אנשים להרגיש טוב“.