עינת כרמל גמזו

“לאט לאט אני עולה בהתמקצעות שלי וגם כמובן בהכנסות…אני עכשיו בזכות עצמי”

נשואה + 3, גרה בגליל, עובדת הייטק לשעבר, כיום סוחרת באמזון.

בעקבות זה שבעצם למדתי אמזון, הבנתי את הפוטנציאל שגלום בשוק הזה. האפשרות באמת לעבוד מכל מקום ובכל זמן אפשרה לי לעשות את הצעד האמיץ הזה ולעזוב מקום עבודה שהוא מאד מאד יוקרתי, ונחשב וטוב, ובכל זאת ללכת ולהגיד: “אני עכשיו בזכות עצמי. אני עכשיו יוצאת לדרך החדשה שלי”.

ממש תוך זמן קצר עשיתי סכומים מאד מאד יפים. הייתי ממליצה לכל אחד לנסות, כי זאת הזדמנות מאוד גדולה. ככל שאני מתמקצעת יותר בזירת המסחר, אני הולכת ונהיית יותר ויותר טובה, ולאט לאט אני עולה בהתמקצעות שלי וגם כמובן בהכנסות. יש משהו מאוד טוב בכך שאתה נכנס לקורס כזה כמו של גלזר שכל הזמן מתעדכן בהתאם לדברים שקורים באמזון.

בקורס למדתי להסתכל על הדברים בצורה הרבה יותר מקצועית ולא רק מנקודת מבט של צרכן רגיל כמו שהייתי לפני. רכשתי הרבה מאוד כלים, ועכשיו למעשה כל מוצר בעולם שאני רוצה לייצר היום, אני יודעת איך לעשות את זה.

מה שהופך אותי לסוחרת טובה לדעתי, היא העובדה שאני לא מפחדת. אני לא מפחדת להתנסות, אני לא מפחדת ללמוד, אני לא מפחדת לטעות, אני לא מפחדת לשאול! והטיפ הכי חזק שלי לסוחרים ולאנשים חדשים שנכנסים לאמזון, זה להבין שמי שמתמיד ומי שמתמקצע, מגיע לזה. ואני ההוכחה.