קובי זוהר

“לא נשארתי אפילו פעם אחת ללא תשובה והתשובות תמיד היו יותר ממה שציפיתי. יכולתי לחוש את האכפתיות בכל שיחה ושיחה עם המנטורים. אני יכול להבטיח לכל אדם שחושב לרכוש את הקורס – ההצלחה שלכם חשובה להם!”

לקחת החלטה יזומה להפוך לעצמאי בתקופת הקורונה זה לא דבר קל לעשות. דווקא כשהקרקע רועדת לכולם מתחת לרגליים, דווקא כשאין יציבות ודווקא כשהמצב הכלכלי שלי לחוץ, קיבלתי החלטה כזו.                                              ידעתי שזה לא יהיה פשוט, משימה מורכבת שבה אהיה חייב להשקיע את כל כולי ומעבר, אבל גם ידעתי שאני לא יכול לעשות זאת לבדי. ידעתי שאני צריך ליווי.

כשחיפשתי קורס בתחום, נתקלתי בלא מעט אנשים\גופים שמציעים קורסים במחירים זולים מאוד, אך אף אחד מהם לא הציע לי ליווי, אף אחד לא התחייב לי למענה לשאלות ואף אחד לא באמת רצה לעשות איתי דרך, כזו שבאמת ניתן לבנות בה בסיס איתן לפני שמשחררים אותי לחופשי. לאחר חודש וחצי של מחקר שוק מעמיק, ידעתי ללא ספק ש’גלזר הדרכות’ הם הנכונים ביותר בשבילי.

מהרגע הראשון שנתקלתי בחן ובאנדריי היה ברור לי שאני בידיים של מקצוענים אמיתיים, אנשים בעלי ידע פנומנלי, אבל מעבר לכך – אנשים מקסימים וטובי לב. תמיד נתנו לי תחושה טובה כששאלתי שאלות, ושלא יהיה ספק – אני מהסוג שלא מפסיק לשאול שאלות, לפעמים גם בשעות המעצבנות והקטנות של הלילה, או המוקדמות של הבוקר, ותמיד היה לי מענה. לא נשארתי אפילו פעם אחת ללא תשובה והתשובות תמיד היו יותר ממה שציפיתי. יכולתי לחוש את האכפתיות בכל שיחה ושיחה עם המנטורים. אני יכול להבטיח לכל אדם שחושב לרכוש את הקורס – ההצלחה שלכם חשובה להם!

בנוסף, אני חייב לציין לטובה את הפן הרגשי והמנטאלי שהקורס מציע. בעוד שקורסים מסוימים מתייחסים אך ורק לפרקטיקה, יעל משתדלת להשאיר אותנו מחוברים גם בפן המנטאלי. אני לא אדם רוחני במיוחד, אבל אני מכיר בסגולות של נפש בריאה ושל ראש ממוקד מטרה, ויעל תרמה לי גם בעניין הזה, בסדנת האבנים הצהובות. אז שוב תודה לאנשים שבאמת ראויים להיקרא מנטורים. לאנשים שרואים אותנו כאנשים לפני הכל. זה היה קורס מדהים ואני שמח שבחרתי בכם.