רונית וינטראוב

“אם אני רוצה להרוויח X כסף אני ארוויח, אם אני רוצה יותר אז יותר. יש לי פה את האפשרות וזה unlimited. הכל מוגבל רק לאיפה שאני מחליטה שזה מוגבל”

החלטתי לעזוב את העבודה לטובת השקעה של כל הזמן שלי באיביי. בדקתי אפשרות למצוא את מה שנקרא “פיצוח הקוד של איך עושים עם המוח”. יש לי ליווי של מאה ימים, יעל נותנת לי מענה, ואני מרגישה שיש מישהו שעוזר לי והולך איתי יד ביד ושלכל בעיה שיש תמיד יש מענה מיידי. ולא רק זה. הלימוד הוא לא רק התשובות שאני מקבלת. אם קוראים את מה שכולם אומרים ושואלים, באופן אוטומטי מקבלים כל כך הרבה ידע בכל יום, כך שההתקדמות היא בלתי נמנעת.

המכירה הראשונה שלי הייתה לקונה מרוסיה והמכירה השנייה שלי הייתה בסכום של 100$ מאז אני מוכרת המון דברים: תיקי עור, בגדים, נעליים ושולחת לדנמרק, רוסיה ולכל המדינות.

הסחר באיביי נותן מענה לכל כך הרבה דברים, לא רק בקטע של פרנסה. את גדלה באישיות שלך עם הדבר הזה.          את מציבה אתגרים ואת אומרת לעצמך שאת חייבת לעשות את זה. זאת אומרת אין לך פה אפשרות לחזור. את עושה צעד ועוד צעד, ואחר כך הצעדים הם לא רק צעד ועוד צעד, את ממש קופצת בבת אחת לעשר קומות. זו תחושה כזו מדהימה. תחושה שהכל אפשרי.

אחרי 11 חודשי מסחר הגעתי למכירות של 12,000 ₪ בחודש. מבחינת רווחים, תיארתי לעצמי שתוך חודש חודשיים אני מחזירה את ההשקעה. ולא טעיתי. אם אני רוצה להרוויח X כסף אני ארוויח, אם אני רוצה יותר אז יותר. יש לי פה את האפשרות וזה unlimited. הכל מוגבל רק לאיפה שאני מחליטה שזה מוגבל. כאילו שאיביי ענה לי על כל מה שאני רוצה בעצם.