רמי ממיה

“אני ממליץ לכל אחד להיות שותף במועדון, לשמוע ולקבל עצות של מקצוענים בתחום, ולא להתמודד לבד”

אין לי ספק שהחברות במועדון, שהיווה אבן דרך לאחר סיום הקורס במכללת ‘גלזר’, הייתה הדבר הטוב ביותר שייחלתי לו לאחר סיום הקורס.

למרות כל מה שלמדתי ויישמתי בקורס המומחה, חששתי שלא אדע מה ואיך עושים, ועדיין הייתי זקוק לרשת הביטחון הזו שנפרשה תחתיי. ידעתי שבכל בעיה שבה אתקל, יש מי שיענה וינחה אותי בצעדיי וזאת מבלי לפגוע בחשבון שלי ובהתנהלות שלי מול הלקוח ו/ או איביי בצורה הטובה והנכונה ביותר (ותאמינו לי, תמיד יש הפתעות). המענה של מאיה ואלעד המנטורים, מענה שמבוסס על הניסיון הרב שצברו, הידע המקצועי וכמובן הסדנאות החודשיות והמעשירות, מפגשי שאלות ותשובות ופגישה עם יעל פעם בחודש (דרך הפייסבוק), נתנו לי את ההדרכה, את הביטחון, ואת העידוד גם בתחילת הדרך כשעוד לא מכרתי אפילו פריט אחד. נעזרתי במנטורים גם באופן אישי, בליווי פרטני עד שהמכירות התחילו להגיע, וקצב המכירות שלי גדל מדי חודש.

אני יודע שאני בדרך הנכונה ושתמיד יש את הרוח הגבית ממאיה, מאלעד ומחברי המועדון המפרגנים אחד לשני, עוזרים ומשתפים ועונים בעצמם על שאלות שנשאלות בפורום. למרות שאני כבר כמעט שנה בתחום, אני עדיין מרגיש את הצורך להיות שייך למועדון, אני שואב ממנו את הביטחון ושפע של ידע כל הזמן, כשמאיה דואגת לעדכן אותנו בכל השינויים והחידושים.

אני ממליץ לכל אחד להיות שותף במועדון, לשמוע ולקבל עצות של מקצוענים בתחום, ולא להתמודד לבד מול ים האירועים הפוקדים כל מוכר באיביי, ואם תשאלו אותי – אני ממליץ על שניהם! גם על הקורס הראשוני שהוא שיטתי ומקצועי, וגם על החברות במועדון. בהצלחה לכולם.